Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

Allen Carr Wydawnictwo: Betters zdrowie, medycyna
Betters
zdrowie, medycyna

Po przeczytaniu prostego sposobu jak rzucić palenie, chciałam sprawdzić jak Allen Carr poradzi sobie z nieco innym problemem - alkoholem. Choć oba zagadnienia dotyczą uzależnień, to jednak różnią się one znacznie od siebie. Alkohol daje inne "korzyści" użytkowania ;)

Choć autor dobrze rozpracował pułapkę nikotynową, to jednak przy trunkach nie do końca mnie przekonał....

powiem tak albo jestem alkoholikiem albo duzo mi do niego brakuje bo nie wniosla ta ksiazka nic w moje zycie

fajna, na tę samą nutę co o paleniu ale działa :)

Rewelacyjna książka. Uleczyłam się z prania mózgu jaki dostarcza nam to chore społeczeństwo. Teraz wszystko jest jasne, jak przy rzucaniu palenia dzięki Allenowi. Nie bój się- przeczytaj tę książkę. A alkoholowi mówię "żegnam i nie do zobaczenia NIGDY".

Podobnie jak "Łatwy sposób jak skutecznie rzucić palenie" książka Allena Carra pomaga wiele zrozumieć. Uświadamia czym naprawdę jest picie. Carr obala wiele mitów związanych z alkoholem. Jako człowiek zasługiwał na wielkie uznanie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę w prezencie
  • A
  • Poradniki
  • Inteligencja emocjonalna, rozwój osobisty
  • 2019

Dodaj cytat z książki Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol