Barnim. Kamienie

Okładka książki Barnim. Kamienie
Bernard Berg Wydawnictwo: TEGONO Cykl: Barnim (tom 1.5) kryminał, sensacja, thriller
40 str. 40 min.
40 min.
Barnim

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Do projektów selfpublishingowych zawsze podchodzę z wielkim dystansem i sporą dawką niechęci. Mocno przyczyniła się ku temu powieść „Arte” Haliny Grudzieckiej, w której można znaleźć wszystkie wady tego typu publikacji. Takie samo sceptyczne podejście mam do książek wydawanych na zasadzie crowdfundingu, który to proces znacznie łatwiej mi zrozumieć w przypadku wydawania...

Krótkie opowiadanie znalezione w kawiarni :) Fajna sprawa jak czekasz na kogoś 10 min. Zachęca do kupna książki. +++

Ściągnięte za darmoszka ze strony przed kupnem Książki Barnim. Ogień. Później zamawiając książkę z oficjalnej strony dostałem wersję papierową gratis. Wiadomo że papier to papier :) Fajnie wydana, pasuje do książki. Krótkie opowiadanie jako wstęp do książki ale może być również traktowane jako osobna historia. Co widać po ocenie zdecydowanie mi się podobało :)

Dostałem opowiadanie na ulicy. Przeczytałem czekając na pociąg. Zainteresowało mnie na tyle żeby kupić książkę Barnim. Ogień. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym tytułem, opowiadanie można ściągnąć za darmo na stronie barnimsaga.com

Genialny wstęp do książki Barnim. Ogień. Wartka akcja. Krótkie opowiadanie a tyle się dzieje <3 Czytania tyle co na 15 min ale pokazuje czego można się spodziewać w książce.

Barnim Kamienie to tak naprawdę krótkie opowiadanie stanowiące uzupełnienie po przeczytaniu Barnim Ogień, albo wdrożenie w akcję przed lekturą Barnim Ogień. Nie ma znaczenia, którą z dwóch perypetii Barnima przeczytamy jako pierwszą. I tak będziemy mieć radochę nie z tej ziemi.

Barnim przyjmuje od Edgara Erta zlecenie. Ma za zadanie potwierdzić autentyczność kamiennego...

• Typ A: Literatura piękna
  • Recenzentki