Nigdy w życiu!

Katarzyna Grochola Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Żaby i anioły (tom 1) literatura piękna
2001-03-30
2001-01-01
W.A.B.
Judyta Tosia Adam
Żaby i anioły (tom 1)
literatura piękna
2001-03-30
Judyta Tosia Adam

Taki babski zapychacz czasu. Trochę go szkoda, bo jest tyle lepszych książek do przeczytania...

Polecam. Dobra książka na wolne wieczory. Nie raz się uśmiechnęłam...

Dla mnie rewelacja! Dużo prawdziwego życia.

Bardzo dobre poczucie humoru, autorka potrafi codzienne, nawet mało znaczące wydarzenia i fakty opisać w sposób rozbrajający. Świetna odskocznia, lekka i napawająca optymizmem. Czytając, sama zaczęłam marzyć o domu na wsi :)

Uwielbiam tę książkę, lekko się czyta. Książkę czytałam dwa razy, film oglądałam kilka razy, ale książka zdecydowanie wygrywa ;) Polecam, ja miejscami śmiałam się w głos :)

fantastyczna :)

Lekka i przyjemnie czytająca się książka, to już w zasadzie klasyka, zwłaszcza, że nakręcony film również przyniósł jej sławę

Książka nie dla każdego, wydaje mi się, że najbardziej nada się dla osób, dla których literatura to przede wszystkim rozrywka. Nie jest to nic wyszukanego, nic odkrywczego, ale ogromnym plusem tej autorki jest humor! Świetnie bawiłam się przy czytaniu i to w zupełności mi wystarczyło, żeby odłożyć książkę na półkę z uśmiechem :)

Wręcz juz kultowa książka, więc co tu pisać ...poprostu polecam

Cudowna, zabawna, ciepła opowieść o tym, że na miłość nigdy nie jest za późno, a to, co wydaje nam się najgorszą rzeczą, która spotkała nas w życiu - może okazać się pierwszym krokiem do nowego, wspaniałego życia. Polecam!

11 786
    1 479