Nigdy w życiu!

Katarzyna Grochola Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Żaby i anioły (tom 1) literatura piękna
2001-03-30
literatura piękna
2001-03-30
Judyta Tosia Adam

przeczytałam 4 lata temu (2016) i nie pamiętam jej na tyle, żeby oceniać

Nie była to wymagająca ani zbyt ambitna lektura, ale przyjemnie się czytało.

Czytałam wkrótce po tym jak się ukazała, najlepsza z serii i chyba jedyna dobra książka Grocholi. Napisana z serca na podstawie własnych doświadczeń emanuje jakąś prawdą i auntentyzmem. Pisarka jednostrzałowiec jak dla mnie.

Nigdy w życiu nie wrócę do tej książki

Pamietam, ze najbardziej podobaly mi sie listy do redakcji;)

Relaksuję się przy tej książce ;)

Przeczytałam w całości, ale była to męczarnia. Troszkę dla mnie nudne, troszkę płytkie, troszkę infantylne.

Po świetnym filmie stwierdziłam, że warto przeczytać również książkę i niestety... nigdy, lub prawie nigdy nie stwierdzam, że film jest o wiele lepszy niż książka...
Książka banalna, łatwo się ją czyta, jednak zbyt częste zwroty akcji lekko mnie irytowały. Specjalnie mnie nie śmieszyła, jednak mimo wszystko to była dobra odskocznia, po ciężkim kryminale.

Bardzo mi się podobała, aczkolwiek film lepszy, co nie zdarza się często. Uwielbiam Stenkę i może to dlatego...

dość banalna. czyta się szybko, łatwo, krótko... i tyle. mnie specjalnie nie śmieszyła. jest po prostu OK, na wyluzowanie po cięższej lekturze jak znalazł.

Dyskusje

11 587