Praeceptores teologia i teologowie języka niemieckiego

Okładka książki Praeceptores teologia i teologowie języka niemieckiego
Eligiusz PiotrowskiTomasz Węcławski Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Poznańska Biblioteka Niemiecka literatura piękna
literatura piękna
Poznańska Biblioteka Niemiecka
Wydawnictwo Poznańskie
2007-01-01
2007-01-01
Eliza Pieciul-Karmińska

więcej Więcej

Antologia teologii niemieckiej od Habana Maura do dziś, zakończony syntetycznym (z nutą komparatystyki:))esejem o tejże teologii. Must read dla wszystkich zajmujących się tego rodzaju tematyką, niekoniecznie teologów.

• Teologia
  • Moja biblioteka

Dodaj cytat z książki Praeceptores teologia i teologowie języka niemieckiego