Królowanie Boga. Jeszcze trzy objaśnienia wyznania wiary Kościoła

Okładka książki Królowanie Boga. Jeszcze trzy objaśnienia wyznania wiary Kościoła
Tomasz Węcławski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Seria: Maneat Quaestio religia
religia
Maneat Quaestio
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
2005-01-01
2005-01-01
Bóg teologia katolicyzm

Okładka książki Nowe światło. Kościół a teologia dwudziestego wieku Tadeusz Bartoś, Tadeusz Dzidek, Wacław Hryniewicz, Tomasz Węcławski, praca zbiorowa
Ocena 8,0
Nowe światło. ... Tadeusz Bartoś, Tad...
Okładka książki Praeceptores teologia i teologowie języka niemieckiego Eligiusz Piotrowski, Tomasz Węcławski
Ocena 7,5
Praeceptores t... Eligiusz Piotrowski...