Chichot losu

Zysk i S-ka
literatura kobieca
literatura piękna
literatura kobieca

Prawdziwy chichot losu przemiana singielki której życie w biegu - bez zobowiązań, pędu do kariery burzy przemiana w opiekunkę dwójki dzieci, troski dnia codziennego, stabilizacja i obdarzenie zaufaniem innych osób z jej otoczenia.

Bo w życiu nie da się wszystkiego zaplanować. Tego właśnie doświadczyła Joanna i dzieciaki. Warto przeczytać,nie tylko dla głównego wątku, ale również z powodu historii, decyzji innych bohaterów. Książka niesie przesłanie, wszakże autorka jest terapeutką.

Najpierw była książka, po jakimś czasie serial. Jestem na tak! :)

psychologizacja tej książki powala, chociaż mi odpowiadało to

Szybko się czyta, bez fajerwerków. Dla mnie za mało emocji, chociaż temat zapowiadał się ciekawie.

Każdy z nas ma w życiu takie chwile, gdy los przewraca wszystko do góry nogami a świat staje na głowie...
Być wówczas dobrym przyzwoitym człowiekiem wcale nie jest łatwo. A przy tym myśleć o innych i być odpowiedzialnym za czyjś los jest bardzo ciężko zwłaszcza jeśli się jest osobą, dla której obce są takie wartości jak rodzina, miłość, zaufanie i poświęcenie.

Powieść...

Hurgada 2017

Główna bohaterka powieści to Joanna kobieta wyzwolona mająca dobrą pracę i przystojnego, atrakcyjnego swojego partnera. Nie cierpi dzieci i także kotów, lubi swe poukładane życie jakie prowadzi pracoholiczki.
Aż którejś nocy odbiera telefon od swojej koleżanki Elżbiety, która składa jej prośbę by zaopiekowała się przez trzy dni jej dziećmi Łukaszem i Aśką. Joanna z nie...

Lekka, miejscami "mocno" śmieszna... przyjemna lektura na wieczorne "poczytanie" :)

Cóż. Lepiej by się czytało gdyby nie brakowało niektórych stron (prawdopodobnie błąd w druku). Widać też pewną rozbieżność pomiędzy książką, a serialem. Mianowicie pozmieniano niektórym imiona. W książce są Aśka i Łukasz, a w serialu Aga i Karol.

Książkę przeczytałam w ramach...

Dyskusje

1 511