Belgravia. Więzy rodzinne

Okładka książki Belgravia. Więzy rodzinne
Julian Fellowes Wydawnictwo: Marginesy Cykl: Belgravia (tom 3) powieść historyczna
powieść historyczna
Belgravia (tom 3)
Belgravia
Marginesy
2016-07-04
2016-07-04
Anna Bańkowska
arystokracja tajemnica

Autor fantastycznie stopniuje napięcie, nawet jeśli pisze tylko o spotkaniach towarzyskich. Widzimy jak obie rodziny, każda na swój sposób, pragnie istnienia kogoś takiego jak pan Tajemnica. Oczekiwanie na jego wejście na scenę osiągnęło punkt kulminacyjny.

Dodaj cytat z książki Belgravia. Więzy rodzinne