rozwiń zwiń

2003-01-01
1910-01-01
8324201661
Literatura polska Maria Konopnicka Emigracja Brazylia

Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,9
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Wybór nowel Maria Konopnicka, Bolesław Prus, Henryk Sienkiewicz
Ocena 8,0
Wybór nowel Maria Konopnicka, B...
Okładka książki Wiersze dla dzieci Władysław Bełza, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Ignacy Krasicki, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki
Ocena 7,5
Wiersze dla dz... Władysław Bełza,&nb...
Okładka książki Zimowe wiersze i baśnie Hans Christian Andersen, Jan Brzechwa, Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, Maria Konopnicka, Julian Tuwim
Ocena 7,8
Zimowe wiersze... Hans Christian Ande...

Temat może istotny i mógłby być na czasie w dyskusji o nielegalnych emigrantach w Europie czy na granicy polsko-białoruskiej. Jednak przebrnąć przez ten język ze zrozumieniem to zadanie ponad moje możliwości. Jeśli pani Maria chciała dorównać Mickiewiczowi, to udało się jej jedynie udowodnić, że Pan Tadeusz to wielkie arcydzieło.

Dodaj cytat z książki Pan Balcer w Brazylii