Dręczyciel

Nominacja w plebiscycie 2017
Penelope Douglas Wydawnictwo: Editio Cykl: Fall Away (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Bully
Marta Czub
Editio Red
Inne

Oficjalne recenzje i

Kto się czubi, ten się lubi

[ 20 ] Link do recenzji

Świetna książka. Niesamowicie budowane napięcie. Wydarzenia nie były oczywiste. Wiele momentów mnie zaskoczyło. Bardzo fajnie wykreowane postacie, a cała fabuła dobrze przemyślana. Polecam 🙂

Piękna historia o nastolatkach. Mimo że bohaterowie są bardzo młodzi, wcale nie dało się tego odczuć. Właściwie to powieść o dojrzałym uczuciu, tylko serca są młode i zagubione.
Uwielbiam, z całego serca polecam.

Ehh, czasem upór i duma jest naszym najgorszym wrogiem. Do przygód Tate i Jareda wracam już któryś raz z kolei. Autorka pisze lekkim piórem i przyjemnie się czyta. Polecam wszystkie książki z tej serii 😁

Jared i Tate przyjaźnią się od dzieciństwa. Są dla siebie oparciem, wsparciem, przyjaciółmi. Jednak, któregoś dnia, po powrocie Jareda z wakacji od ojca w Jaredzie coś się zmienia... zaczyna nienawidzić Tate, do tego stopnia, że zaczyna dziewczynie uprzykrzać życie i upokarzać ją na różne wymyślne sposoby... co się stało? Skąd ta ta zmiana w Jaredzie? Tego dowiecie się...

Autorka potrafi niebywale budować atmosferę i tutaj także czuło się napięcie (nie tylko pomiędzy postaciami) … do tego zaskakująca gra „pozorów” i przeplatająca się rażąca siła plotki…😱 Pochwalić muszę także kreację postaci. Jared jak na nastolatka jest zastanawiająco mroczny i tajemniczy, a jego przyjaciel rozbrajał mnie swoim stylem bycia.

Książka według mnie nadaje się...

Historia ciekawa, dobrze się czytało. Plus, że bohaterka się ogarnęła i nie dała sobą do końca pomiatać.

Książka super wciągająca i pełna emocji. Jak już zaczniesz czytać nie możesz się oderwać.

Historia o przyjaźni takiej prawdziwej z dzieciństwa.
Historia o dorastaniu.
Historia o miłości.
I walce.

Brawa za pomysł na Dręczyciela, można się trochę przyczepić, że za szybko, że za dużo, że ten koniec taki ucięty, że można było wycisnąć trochę więcej. Ale to nic i tak warto przeczytać!

Juz dawno chciałam przeczytac tę ksiązkę i w końcu się udało.
Jedna z lepszych historii jakie przeczytałam.
Od razu zabrałam się za "Dopóki nie zjawiłas sie Ty" oraz Aflame, która opisuje dalsze losy głównych bohaterów i byłam bardzo zaskoczona że Oni nadal nie byli razem.

Wszystkie trzy pozycje są świetne, bardzo wciągające, śwetni bohaterowie, fajnie opowiedziana...

Mega wciągająca historia, szybko i fajnie sie czytało. Z czystym sercem mogę ją polecić

Dyskusje

3 784