rozwiń zwiń

Intymność i inne sfery. Antologia opowiadań brazylijskich

Okładka książki Intymność i inne sfery. Antologia opowiadań brazylijskich
Lygia Fagundes TellesRubem Fonseca Wydawnictwo: Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego literatura piękna
literatura piękna
Intymność i inne sfery. Antologia opowiadań brazylijskich
Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego
2007-01-01
2007-01-01
Brazylia literatura brazylijska proza współczesna

Okładka książki Nowe opowiadania brazylijskie Lázaro Barreto, Myriam Campello, Hernani Donato, Autran Dourado, Rubem Fonseca, Judith Grossmann, Elias José, Otto Lara Resende, Barbosa Lessa, Orígenes Lessa, Osman Lins, José Luis Mora Fuentes, Carlos Eduardo Novaes, Mário Quintana, Herberto Sales, Luis Fernando Veríssimo, Vivina de Assis Viana, Julieta de Godoy Ladeira, Maria de Lourdes Teixeira, Edla van Steen
Ocena 7,2
Nowe opowiadan... Lázaro Barreto, Myr...