Pochodzenie Życia; analizując dowody

Origins:Examining the Evidence
popularnonaukowa
Mirosław Rucki
pochodzenie życia ewolucja kreacjonizm

Skupia się na faktach, które teoria ewolucyjna Darwina ma kłopoty wyjaśnić. Coś dla zwolenników kreacjonizmu i tzw. projektu.

Arcyksiążka! Dzieło trzech wybitnych angielskich naukowców, specjalistów od biochemii, fizyki i elektroniki. We trzech zabrali się za weryfikację teorii ewolucji Darwina (to tylko teoria, a nie żadna prawda naukowa). Darwin pewnie się w grobie przewraca, gdy doszło do niego, że z jego teorii nie zostało nic prawdziwego. Autorzy zwracają uwagę na wszystkie możliwe aspekty...

• Chcę kupić
  • 2015