Tylko My na zawsze

Okładka książki Tylko My na zawsze Jasinda Wilder
Okładka książki Tylko My na zawsze
Jasinda Wilder Wydawnictwo: Amber Cykl: Falling (tom 2.2) literatura obyczajowa, romans
Falling (tom 2.2)
Amber
2014-06-03
2014-06-03
Julia Wolin

Na półkach: , , , , , ,

Mam wrażenie, że nic nie przebije "Tylko Ty" i tych emocji jakie zaserwowała tam autorka.
Ta część jest kontynuacją losów Bekki i Jasona.

"Becca i Jason zaczęli się spotykać przez przypadek. Na tym przypadku zbudowali miłość, która dała im oparcie i siłę. Razem patrzyli na przyjaciół, którzy zadają sobie ból i odrzucają wszelką pomoc, na najbliższych, których przerasta życie. Miłość pomogła podnieść się z rozpaczy, gdy zginął ich przyjaciel Kyle. Czekają ich jednak wyzwania, które stawia przed nimi samodzielne życie. Czy zdołają przeciwstawić się chorym ambicjom i brutalnym nakazom rodziców? Czy odważą się pójść własną drogą? I czy potrafią zmierzyć się z kolejną tragedią… i z niszczącym poczuciem winy?"
Miałam wrażenie, że ta część mocno skupiała się na kontaktach seksualnych między bohaterami, którzy w ten sposób radzili sobie z problemami. Jakby motywem przewodnim było to, że seks jest remedium na wszystko. Kwestie przyjaźni zostały tutaj mocno spłycone. Również choroba dwubiegunowa Bena i Jego życie zostało jakoś nazbyt lekko potraktowane. Odnoszę się tutaj do pierwszej części, gdzie takie wątki emocjonalne były niesamowicie uwypuklone a tutaj ja po prostu tego tak nie czułam.
Niemniej historia warta przeczytania a ja na pewno sięgnę po ciąg dalszy :)

Ta część jest kontynuacją losów Bekki i Jasona.

W sam raz na chwilę zapomnienia.

W sam raz na chwilę zapomnienia.

Szybka lektura nie ma co.
Poczucie miłości i bliskości,między tymi ludźmi jest bardzo silne.I to jest najważniejsze.
Jednak książka,nie jest tylko o byciu razem,ciągłych miłostkach.

Bo jak zachować się,gdy ktoś,odbiera sobie życie?

Na,to pytanie nie każdy zna odpowiedź.
Ciekawa,acz trudna książka.

Szybka lektura nie ma co.
Jednak książka,nie jest tylko o byciu razem,ciągłych miłostkach.

Bo jak zachować się,gdy ktoś,odbiera sobie życie?

Na,to pytanie nie każdy zna odpowiedź.
Ciekawa,acz trudna książka.

Autorka jak zwykle nie zawodzi.

Autorka jak zwykle nie zawodzi.

Moim zdaniem zdecydowanie lepsza część od pierwszym. Dużo się dzieje, co prawda zakończenie jest troszkę ckliwe ale ja po prostu lubię taki typ literatury. Każdy kto czytał pierwszą część niech sięgnie po drugą. Osobiście ogromnie polecam!

Kolejna część pięknej miłości, która przepełnia ból, wspomnienia, przeszłość. Ale miłości nie da się oszukać, czas mija, życie mija, ale miłość jest przez cały czas.

O wiele lepsza od pierwszej części ,, Tylko my wbrew wszystkim" jestem zachwycona i wzruszona po poznaniu dalszych losów Jasona i Beccy. Warto też wspomnieć że historia Nell i Coltona nie została pominięta i w tej części

Dawno nie czytałam tak wspaniałej serii książek polecam w 100%😆

Dawno nie czytałam tak wspaniałej serii książek polecam w 100%😆

Jak miło jest czytać o miłości dwojga młodych ludziach. Bardzo mi się podobają te książki.

Smutne to takie, trochę momentami smętne i monotonne.
Ale bohaterów bardzo lubię.

Smutne to takie, trochę momentami smętne i monotonne.
Ale bohaterów bardzo lubię.

• New Adult
  • Romans