To Ty mnie ocalisz

Okładka książki To Ty mnie ocalisz Jasinda Wilder
Okładka książki To Ty mnie ocalisz
Jasinda Wilder Wydawnictwo: Amber Cykl: Falling (tom 3.2) literatura obyczajowa, romans
Falling (tom 3.2)
Falling Under
Amber
2014-08-26
2014-08-26
Julia Wolin
miłość nadzieja demony rozpacz lęk pożegnanie przeszłość cierpienie

Na początku myślałem że to jakiś zwykły romans.
A idąc dalej zauważyłem że mamy z Ozem podobne zainteresowania.
No cóż poprzez dramaty w rodzinie Calloway'ów i Hyde'ów
Dotarłem do końca książki gdzie Colton Calloway tłumaczył czym tak naprawdę jest miłość zrozumiałem niektóre rzeczy.
Dziękuje Autorce za książkę i Johnowi Mayer ze piosenkę "Love is a verb"

Na początku myślałem że to jakiś zwykły romans.
A idąc dalej zauważyłem że mamy z Ozem podobne zainteresowania.
No cóż poprzez dramaty w rodzinie Calloway'ów i Hyde'ów
Dziękuje Autorce za książkę i Johnowi Mayer ze piosenkę "Love is a verb"

Nic nowego, nic ciekawego, nudy

Nic nowego, nic ciekawego, nudy

Polecam nadal kuszące

Polecam nadal kuszące

Ciekawsza od pierwszej części aczkolwiek prawie tak samo przewidywalna. Czyta się szybko i przyjemnie, można oderwać się od codzienności. Dobra dla kogoś, kto nie ma za dużo czasu na czytanie, bo zajmuje do 3 godzin (praktycznie połowę przeczytałam na jednej lekcji). Polecam, relaksujące czytadło. Chętnie sięgnę po pozostałe części.

Piękna historia,wprost cudownie opowiedziana.
Mało nie doszło,by do śmiertelnego wypadku.

Znowu ponownie spotykam Oza i Kelly by zobaczyć co u nich słychać,nadal Ben jest zazdrosny o dziewczynę.

Oz dowiaduję się czegoś o przeszłości matki,czyli nie nudziłem się.

Piękna historia,wprost cudownie opowiedziana.
Mało nie doszło,by do śmiertelnego wypadku.

Oz dowiaduję się czegoś o przeszłości matki,czyli nie nudziłem się.

Świetna kontynuacja.

Świetna kontynuacja.

Miłość przez łzy, kiedy Kylie i Oz są pewni swoich uczyć kiedy mówią sobie kocham cię - ja ciebie też. Teraz nic nie może ich rozłączyć, marzą o "nas" "my", lecz los doświadcza ich w poważnym wypadku motocyklowym. Wychodzą z niego, miesiąc rekonwalescencji w miłości, rozmowach, spędzaniu wspólnie czasu. Zazdrosny, zrozpaczony Ben odwieczny tylko przyjaciel Kylie, który za późno orientuję się ze tak naprawdę kocha Kylie, doprowadza do bójki z Oz, w której Oz wpada pod samochód, jest w stanie krytycznym, ociera się o śmierć. Przeżyje i dostanie odpowiedzi na wszystkie dręczące go przez lata pytania. Kto był jego ojcem, dlaczego go nie ma. Dowiaduję się że Ben to jego kuzyn.

Po burzy przychodzi słońce, koncertują razem z Kylie, planują wspólna przyszłość. Oz się oświadcza. Są razem szczęśliwi.
Oczywiście dużo opowiada również Colt, ojciec Kylie.
Książkę czyta się oczywiście bardzo przyjemnie. Zresztą jak każdą część.

Mniej emocjonująca niż pierwszy tom serii, ale równie ciekawa histora. szybko się czyta. Polecam

Nie uważam tej książki za drugi tom, jest zbyt krótka. Wolałabym gdyby autorka po prostu je połączyła.

Miłość Kylie i Oza stała się bardziej dojrzalsza, los sprawia jednak, że mają kilka problemów przez co i wiele cierpienia.
Ujawnienie prawdziwego imienia Oza, rozwikłanie zagadki kim był jego ojciec, i bardzo nieszczęsne wypadki.

Na pewno więcej się dzieje niż w pierwszej części, lubię tego typu historię. Polecam

Na pewno więcej się dzieje niż w...

Jak dla mnie nie był to drugi tom, ale po prostu zakończenie całej historii, którego brakowało w pierwszej części.
"To ty mnie ocalisz" również dobrze się czytało, a przeczytałam w jeden wieczór.

W końcu w życiu Kylie i Oz'a zaczęło się coś dziać i wyjaśniło się wiele tajemnic, na których wyjaśnienie czekałam już podczas czytania "To ty mnie pokochasz".

• New Adult
  • 2015