To Ty mnie ocalisz

Jasinda Wilder Cykl: Falling (tom 3.2)
literatura obyczajowa, romans 240 str.
Falling Under

Amber
literatura obyczajowa, romans
miłość nadzieja demony rozpacz lęk pożegnanie przeszłość cierpienie

Kup książkę

Nic nowego, nic ciekawego, nudy

Polecam nadal kuszące

Ciekawsza od pierwszej części aczkolwiek prawie tak samo przewidywalna. Czyta się szybko i przyjemnie, można oderwać się od codzienności. Dobra dla kogoś, kto nie ma za dużo czasu na czytanie, bo zajmuje do 3 godzin (praktycznie połowę przeczytałam na jednej lekcji). Polecam, relaksujące czytadło. Chętnie sięgnę po pozostałe części.

Piękna historia,wprost cudownie opowiedziana.
Mało nie doszło,by do śmiertelnego wypadku.

Znowu ponownie spotykam Oza i Kelly by zobaczyć co u nich słychać,nadal Ben jest zazdrosny o dziewczynę.

Oz dowiaduję się czegoś o przeszłości matki,czyli nie nudziłem się.

Świetna kontynuacja.

Miłość przez łzy, kiedy Kylie i Oz są pewni swoich uczyć kiedy mówią sobie kocham cię - ja ciebie też. Teraz nic nie może ich rozłączyć, marzą o "nas" "my", lecz los doświadcza ich w poważnym wypadku motocyklowym. Wychodzą z niego, miesiąc rekonwalescencji w miłości, rozmowach, spędzaniu wspólnie czasu. Zazdrosny, zrozpaczony Ben odwieczny tylko przyjaciel Kylie, który za...

Mniej emocjonująca niż pierwszy tom serii, ale równie ciekawa histora. szybko się czyta. Polecam

Nie uważam tej książki za drugi tom, jest zbyt krótka. Wolałabym gdyby autorka po prostu je połączyła.

Miłość Kylie i Oza stała się bardziej dojrzalsza, los sprawia jednak, że mają kilka problemów przez co i wiele cierpienia.
Ujawnienie prawdziwego imienia Oza, rozwikłanie zagadki kim był jego ojciec, i bardzo nieszczęsne wypadki.

Na pewno więcej się dzieje niż w...

Jak dla mnie nie był to drugi tom, ale po prostu zakończenie całej historii, którego brakowało w pierwszej części.
"To ty mnie ocalisz" również dobrze się czytało, a przeczytałam w jeden wieczór.

W końcu w życiu Kylie i Oz'a zaczęło się coś dziać i wyjaśniło się wiele tajemnic, na których wyjaśnienie czekałam już podczas czytania "To ty mnie pokochasz".

Czytając poprzednią część byłam trochę zawiedziona, gdyż mało się w niej wydarzyło, lecz postanowiłam przeczytać "To ty mnie ocalisz", żeby dowiedzieć się jak skończy się cała historia. Bardzo dobrze zrobiłam, gdyż się nie zawiodłam.Akcja w końcu zaczęła się rozwijać i było bardzo ciekawie. Było kilka fajnych zwrotów akcji i wszystko skończyło się cukierkowym happy...

Dyskusje

• New Adult