Miłość bez konserwantów

Okładka książki Miłość bez konserwantów Agnieszka Tyszka
Okładka książki Miłość bez konserwantów
Agnieszka Tyszka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Nela Solińska (tom 3) Seria: Seria w kratkę literatura dziecięca
literatura dziecięca
2009-01-01
Nela

Przyjemna książka.

Przyjemna książka.

"To chyba największa sztuka kochać kogoś tak bardzo, żeby pozwolić mu odejść, wtedy kiedy on tego zechce i z jakichś względów potrzebuje, a zwłaszcza, gdy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że to odejście jest najgłupszą rzeczą pod słońcem."

"Są rzeczy, które można omówić i takie, które można tylko opłakać."

"Są rzeczy, które można omówić i takie, które można tylko opłakać."

Bardzo fajna książka. Miło się czyta:)

Bardzo fajna książka. Miło się czyta:)

Czytałam wszystkie trzy części książek o Neli, ale ta zauroczyła mnie najbardziej. Nie potrafię powiedzieć dlaczego. Po prostu polecam, naprawdę świetna!

"Każdy z nas, przez całe życie, zszywa swój patchwork"

Trzecia część przygód Neli jest pełna szarości, trudnych spraw, zmartwień. Troszkę przytłacza. Na szczęście wszystko kończy się dobrze, nie brakuje też pozytywnych postaci i słów, które inspirują.

"Każdy z nas, przez całe życie, zszywa swój patchwork"

Krótka, poddaje refleksjom, pełna poczucia humoru. Dla każdego :) Polecam :)

Krótka, poddaje refleksjom, pełna poczucia humoru. Dla każdego :) Polecam :)

Książka lekka do przeczytania ale moim zdaniem fajna

Książka lekka do przeczytania ale moim zdaniem fajna

Krótka, przyjemna, momentami zabawna :)
Polecam jako miły przerywnik od 'cięższych' pozycji.

Krótka, przyjemna, momentami zabawna :)
Polecam jako miły przerywnik od 'cięższych' pozycji.

Myślę, że książka ta była naprawdę dobra, tajemniczy charakter nadała chora przyjaciółka Neli, w sumie wszystko kręciło się wokół niej,głównej bohaterki i kota, czyli tak jak w tytule książka była o miłości.

• Seria ze sprężynką
  • 2011