Kim jesteś Nefretete?

Zakład Poligraficzny Rotgryf
Starożytny Egipt Nefretete zagadka powieść polska
powieść historyczna
Starożytny Egipt Nefretete zagadka powieść polska

Grupka osób zafascynowanych Egiptem próbuje rozwikłać zagadkę kim była, albo kim jest- wymówić imię zmarłego to przywrócić go do życia- Nefretete. Podczas licznych burzy mózgów, odtwarzają historię sprzed ponad trzech tysięcy lat od przyjazdu Nefretete na zaproszenie królowej Teje i Amenchotepa III przez wprowadzenie nowej wiary w jedynego boga Atona aż po próby uratowania...

• Szukam
  • Egipt 🔼

Dodaj cytat z książki Kim jesteś Nefretete?