Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 30.51 zł

Deception Point
kryminał, sensacja, thriller
Cezary Frąc
dan brown

To była moja pierwsza książka D.Browna. Nie mogłem się oderwać...

Bardzo dobra, wciągająca powieść, już 2 razy przeczytałam :) lubię Dan Brown!

Jest to moja kolejna przeczytana książka tego autora i pierwsza w której głównym bohaterem nie jest Robert.
Akcja powieści toczy się szybko, od razu poznajemy głównych bohaterów, którzy będą nam towarzyszyć do ostatniej strony.
Wielki plus za sam pomysł intrygi, za szczegółowe opisy natury oraz za akcję, która czasem trzymała w napięciu.
Kartki czytałem dość szybko, kilka...

Szału nie ma - chyba najbardziej durnowata powieść Browna. Stare schematy, podobni bohaterowie. Akcja kupy się nie trzyma, mnóstwo niedorzeczności (naukowy kit), ale czyta się dobrze.

Od pierwszego rozdziału książki miałam wrażenie, że oglądam typowo amerykański film sensacyjny. Akcja książki toczy się szybko, dużo strzelaniny, trochę niewiadomych i na samym końcu zaskoczenie, kto stoi za dużym oszustwem.
Muszę przyznać, że jest to pierwszy kryminał, jaki czytałam, który dotycz meteorytu.

Sama fabuła z lotu ptaka dość naiwna, ale fanie poprowadzona. Kilka nietypowych zwrotów akcji i końcówka, której przyznaję, że nie przewidziałem.
W niektórych miejscach jednak akcja która ma być szybka i dynamiczna nieco się dłuży - trochę jak strzelanina szturmowców w Gwiezdnych Wojnach - strzelają, strzelają, ale trafić nie mogą. Jakby niektóre (dość częste, co raczej na...

Nie urzekła mnie. A mimo, że Dan Brown pisze bardzo szablonowe powieści (kto czytał serię z Robertem Langdonem ten wie) to ja i tak zawsze za nimi przepadałam. Potrafiłam się wciągnąć w intrygę, przenieść do świata wykreowanego przez autora. Dlatego do książki podeszłam z dużym optymizmem i zderzyłam się ze ścianą. Intryga choć związana z kosmosem, NASA i polityką USA w...

wciąga, ale później rozczarownaie

Ciekawa intryga, aż chce się przewracać strony. Ktokolwiek słyszał o Danie Brownie wie czego się spodziewać, aczkolwiek seria z Langdonem znacznie lepsza.

Uwielbiam tego autora i napewno polecam tę książkę. Zagadkowa i ciekawa. To dopiero początki i na pewno wielbicieli tylko Roberta Langdona i związanych z nim tajemnic nie zaciekwi. Ale dał fanów Browna fajna

14 772
    3 163