Circus Maximus

Okładka książki Circus Maximus Damian Dibben
Okładka książki Circus Maximus
Damian Dibben Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Strażnicy historii (tom 2) fantasy, science fiction
Strażnicy historii (tom 2)
Circus Maximus
Egmont Polska
2013-02-20
2013-02-20
Bartłomiej Ulatowski
literatura młodzieżowa powieść przygodowa podróże w czasie literatura angielska literatura brytyjska

Może nie czytałam tego w dobrym momencie. Trochę mam na głowie i odrywałam się od lektury. Myślę, że dlatego łapałam się na tym, że nie wiem co właściwie czytam. Tylko ta cała intryga głównej czarnej postaci jakoś taka naciągana mi się wydawała i generalnie to jak poradzili sobie główni bohaterowie też jakoś grubymi nićmi szyte. Lubię starożytność i fajnie autor pokazał igrzyska w starożytnym Rzymie ale czegoś mi brakowało. Jest to młodzieżówka i do tego napisana, żeby dać rozrywkę czytelnikowi i na pewno spełnia powyższą rolę.. Mi jednak brakowało , że autor umieszcza akcję w bardzo dawnych czasach a czytając i tak czułam, że jakby wszystko działo się współcześnie.

Trochę wynudził. Agata Zeld to nie to samo co jej brat. A poza tym klimacik Rzymu nie za bardzo interesuje

26-27 września 2019r.

26-27 września 2019r.

może być

może być

fajna

fajna

Agenci dostają kolejną misję. Poznajemy dalsze losy Jake'a, który teraz już chętnie jest strażnikiem. Trochę tutaj historii, miłości i przygody.

Książkę przeczytałam w ramach wyzwania:

Książkę przeczytałam w ramach wyzwania:

super coraz ciekawiej

super coraz ciekawiej

Od razu mówię GENIALNE !!!!!!
Nie spodziewałam się takiej książki :)

Od razu mówię GENIALNE !!!!!!
Nie spodziewałam się takiej książki :)

Urocza opowieść z masą historii w tle

Urocza opowieść z masą historii w tle

Dużo gorsza od pierwszej części w pewnym momencie ciągnęła się niemiłosiernie zakończenie ja trochę ratuje dlatego nie dostanie 4/10

• 2015

Video