Księżniczka z lodu

Camilla Läckberg Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Saga o Fjällbace (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Isprinsessan
Inga Sawicka
zbrodnia intryga Szwecja Inga Sawicka
19465 ocen 1680 opinii

Opinie [1 680]

"Księżniczka z lodu" to pierwszy tom serii kryminałów z cyklu „Saga o Fjallbace” z komisarzem Patrikiem Hedstromem i pisarką Erika w rolach głównych. Fabuła krąży wokół zabójstwa młodej kobiety imieniem Alex, z którą w dzieciństwie przyjaźniła się Erika. Pod naciskiem rodziców Alex niewierzących w samobójstwo córki, Erika zaczyna prywatne śledztwo. Wkrótce również policja...

a mi tam jedna nieścisłość nie pasuje... o tym że Alex już kiedyś rodziła powiedział przez telefon lekarz sądowy komisarzowi, który to totalnie zignorował... właściwie to było wspomniane jakby tylko czytelnikowi, i wtedy od razu pomyślałam, że Julia musi być córką Alex. I tak czekałam w napięciu aż inni się o tym dowiedzą, a tu nagle Patrick o tym wspomina, że mu to spokoju...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To moje pierwsze spotkanie z autorką. Jest mówiąc kolokwia lnie "o tak o". Nie wybuchł mi mózg z nadmiaru intryg, zwrotów akcji, czy innych zabiegów pisarskich. Ot książka, która jest przyjemna i dobrze się czyta. Idąc wzorem, że zawsze lepiej czytać niż nie czytać zaczynam następną. Może następna książka autorki wywroci mój świat do góry nogami 😀

Zapałałam symaptią do głownej bohaterki. Historia ciekawa. Mysłałam, że trudno mi będzie czytać książki, któe nie rozgrywają się w Polsce albo w USA. Ale miło się zaskocyzłam.

Dawkowane napięcie wywołujące chęć przeczytania kolejnej strony (jak jedzenie pierogów ruskich 😁, niby uczucie sytości, ale jeszcze jednego trzeba zjeść). 👍

Dawno nie czytałam tak wciągającej książki.

Ciekawa książka :) czas zabrać się za kolejną część ;D
Lubię na samym początku ksiazki obstawiać kto popełnił daną zbrodnie. Niestety tym razem sie myliłam.

Na początku czytałem tą książke bez jakiegoś entuzjazmu ale szybko mnie wciągneła i na pewno sięgne po kolejne tomy serii .polecam

Zostaje znaleziona martwa Alexandra , wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. Matka kobiety ma jednak wątpliwości i prosi przyjaciółkę córki z dzieciństwa, pisarkę o pomoc. Czy uda się rozwiązać zagadkę?

Książka dobrze napisana, poznajemy losy kilu osób? Zdecydowanie polecam

Klimatyczna, wciągająca, ciekawa. Momentami trochę naiwna, ale nie w jakiś rażący sposób. Zdecydowanie całość na plus.

Dyskusje

25 636