rozwiń zwiń

Polski dom

Okładka książki Polski dom
Anna BratkowskaTomasz Domaniewski Wydawnictwo: Watra nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Watra
1979-01-01
1979-01-01
83-225-0021-1
dom mieszkanie Polska socjologia rodzina

Okładka książki Wygadane o Wschodzie Anna Dziewit-Meller, Wojciech Jagielski, Mateusz Marczewski, Marcin Meller, Małgorzata Szejnert, Ilona Wiśniewska
Ocena 7,1
Wygadane o Wsc... Anna Dziewit-Meller...
Okładka książki Augustus F. Sherman. Atlas Imigranta Jay Dolmage, Karolina Grabowicz-Matyjas, Augustus Francis Sherman, Małgorzata Szejnert, Małgorzata Taraszkiewicz-Zwolicka, Adam Walaszek
Ocena 6,0
Augustus F. Sh... Jay Dolmage, Karoli...
Okładka książki NieObcy Jan Bajtlik, Joanna Bator, Katarzyna Bonda, Halina Bortnowska, Sylwia Chutnik, Joanna Fabicka, Paweł Huelle, Piotr Ibrahim Kalwas, Ignacy Karpowicz, Hanna Krall, Jarosław Mikołajewski, Łukasz Orbitowski, Magdalena Parys, Małgorzata Rejmer, Paweł Smoleński, Olga Stanisławska, Andrzej Stasiuk, Dionisios Sturis, Ziemowit Szczerek, Małgorzata Szejnert, Olga Tokarczuk, Mirosław Wlekły
Ocena 6,2
NieObcy Jan Bajtlik, Joanna...