Profil zabójcy

Max Allan Collins Wydawnictwo: Oficynka Seria: Criminal Minds kryminał, sensacja, thriller
Killer Profile
kryminał, sensacja, thriller
Anna Sawicka-Chrapkowicz
Criminal Minds
Zabójcze umysły
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Elseworlds- Batman Vol.3 Jim Aparo, Bret Blevins, Norm Breyfogle, Max Allan Collins, Mike Grell, Doug Moench
8,0
Elseworlds- Ba... Jim Aparo, Bret Ble...
Okładka książki Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 Brock Adams, Eric Barnes, Lawrence Block, Harlan Coben, Max Allan Collins, David Corbett, Brendan DuBois, Loren D. Estleman, Beth Ann Fennelly, Ernest J. Finney, Tom Franklin, Ed Gorman, James Grady, Chris F. Holm, Harry Hunsicker, Richard Lange, Joe R. Lansdale, Charles McCarry, Dennis McFadden, Christopher Merkner, Andrew Riconda, S. J. Rozan, Mickey Spillane, Luís Alberto Urrea
5,6
Najlepsze amer... Brock Adams, Eric B...
Okładka książki Inherit the Dead Mark Billingham, Lawrence Block, C.J. Box, Ken Bruen, Alafair Burke, Stephen L. Carter, Lee Child, Marcia Clark, Max Allan Collins, John Connolly, James Grady, Heather Graham, Bryan Gruley, Charlaine Harris, Mary Higgins Clark, Val McDermid, S. J. Rozan, Dana Stabenow, Lisa Unger, Sarah Weinman
8,0
Inherit the Dead Mark Billingham, La...