Opowieści Niesamowite nr 1 (1) 2011

Okładka książki Epidemie i zarazy Michał Cholewa, Tomasz Duszyński, Rafał Dębski, Anna Kańtoch, Jacek Komuda, Andrzej Pilipiuk, Paweł Siedlar, Jakub Ćwiek
Ocena 6,2
Epidemie i zarazy Michał Cholewa, Tom...
Okładka książki Demony Eugeniusz Dębski, Jarosław Grzędowicz, Maciej Jurewicz, Jacek Komuda, Maja Lidia Kossakowska, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Paweł Siedlar, Eva Snihur, Rafał A. Ziemkiewicz
Ocena 6,1
Demony Eugeniusz Dębski, J...
Okładka książki A.D.XIII, tom 2 Janusz Cyran, Cezary Frąc, Anna Kańtoch, Krzysztof Kochański, Maja Lidia Kossakowska, Eva Mroczek, Łukasz Orbitowski, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Krzysztof Piskorski, Jakub Ćwiek
Ocena 6,5
A.D.XIII, tom 2 Janusz Cyran, Cezar...

Jednak nie lubię antologii

Jednak nie lubię antologii