Kuba, Castro, rewolucja

Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
Kuba Fidel Castro Che Guevara komunizm socjalizm Karaiby Hawana
popularnonaukowa
Kuba Fidel Castro Che Guevara komunizm socjalizm Karaiby Hawana

Mimo wyraźnie lewicowych poglądów autora książka jest lepsza niż się spodziewałem.
Oczywiście należy podchodzić do niej bardzo krytycznie. Irytują też czasami "nowomowowe" wstawki i próby wyolbrzymiania znaczenia roli komunistów (przerwanie narracji na kilka stron by przybliżyć co się działo na zjeździe KC).

• historia
  • Reportaz
  • Studia
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)

Dodaj cytat z książki Kuba, Castro, rewolucja