To i owo o poezji

The Baron and The Bookseller
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Kicana
Romans historyczny

Przeciętny romansik na nudny wieczór. Nie ma co się jednak nastawiać na coś specjalnego. Szczerze mówiąc oczekiwałam czegoś lepszego, dlatego uważam, że raczej nie warto po niego sięgać.

Słabiutka i cieniutka, może sam pomysł był ciekawy, jednak taka nierealność bohaterów była trochę męcząca. Jedynym ciekawym aspektem była walka o równouprawnienie kobiet i postępowe myślenie niektórych bohaterów. Poza tym nic ciekawego.

• Z Biblioteki
  • Dla dorosłych
  • Romanse historyczne
  • Romans
  • June Calvin

Dodaj cytat z książki To i owo o poezji