Publio.pl w mobilnej aplikacji dla klientów Orange

LubimyCzytać LubimyCzytać
14.09.2017

28 tysięcy e-booków, prawie 3 tysiące audiobooków i 350 tytułów prasowych z oferty księgarni internetowej Publio.pl jest od 13 września br. dostępne w nowej aplikacji mobilnej dla klientów Orange. 

Publio.pl w mobilnej aplikacji dla klientów Orange

Publio.pl i Orange przygotowały nową aplikację mobilną – Czytelnia Orange, dzięki której czytelnicy książek i czasopism zyskają szybki i wygodny dostęp do najnowszych e-booków, audiobooków i e-prasy. Aplikacja pozwala korzystać z pełnej oferty Publio.pl i atrakcyjnych promocji oferowanych przez księgarnię – wystarczy pobrać ją i zainstalować na smartfonie lub tablecie. Rejestracja z podaniem posiadanego numeru telefonu umożliwi błyskawiczne dokonywanie zakupów i czytanie kupionych pozycji już chwilę po złożeniu zamówienia, bez czekania na transfer płatności. Płatność za zakupy będzie automatycznie doliczona do rachunku za telefon.

Cały czas staramy się podążać za najnowszymi trendami i maksymalnie ułatwiać naszym użytkownikom zakup nowych tytułów. Dlatego w partnerstwie z Orange stworzyliśmy wyjątkową, nowoczesną aplikację, która pozwala cieszyć się lekturą nie tylko bez wychodzenia z domu, ale nawet bez konieczności każdorazowego realizowania płatności – mówi Beata Gutowska, dyrektor zarządzająca Publio.pl.

Klienci Orange jako jedni z pierwszych będą mogli kupić gorące nowości tej jesieni – Oskarżenie Remigiusza Mroza oraz Anię Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego – pierwszą autoryzowaną przez rodzinę biografię Anny Przybylskiej.

Aplikacja umożliwia m.in. zakup pojedynczych tytułów prasowych, a także cyklicznej, odnawialnej automatycznie prenumeraty. Jej użytkownicy skorzystają również z intuicyjnego odtwarzacza audiobooków, dzięki któremu będą mogli odsłuchać je od razu po zakupie.

Wszystkie kupione tytuły będą dostępne na wirtualnej półce klienta w aplikacji, skąd w dowolnej chwili będzie można pobrać je i zapisać w pamięci swojego urządzenia. Aby korzystać z aplikacji należy mieć dostęp do internetu, ale w ofercie da klientów Orange transfer danych w aplikacji nie pomniejszy pakietu danych.

Aplikacja umożliwia również łatwe przesyłanie e-booków na czytniki Kindle za pomocą jednego kliknięcia. Klienci korzystający wcześniej z innych księgarni będą mogli dodać kupione w nich pliki do swojego konta w Czytelni Orange, tak by mieć do nich łatwy dostęp w jednym miejscu.

źródło: materiały prasowe


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 13.09.2017 15:37
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post