W rzecz wstąpić

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
83-210-0274-9
Mimetyczka

Michał Choromański w swojej twórczości podejmował zagadnienia uniwersalne- miłości, przyjaźni, zazdrości, dobroci, poświęcenia; był wnikliwym obserwatorem, mistrzem w kreśleniu sylwetek ludzkich i wywoływaniu nastroju.
Jego proza jest artystycznie doskonała.

azazello | 2014-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2014

Pamiętam jak zabierałem się za tę książkę. Pierwszym krokiem było sprawdzenie z tyłu na okładce co jest zawarte w opisie i czy to mnie zaintryguje oraz zachęci do przeczytania tej książki. Jednak opisu nie znalazłem. Ani z tyłu książki, ani w innej części książki. Postanowiłem pobuszować w internecie i... zero opisu. Z takim wynikiem, postanowiłem "na ślepo" zabrać się za tę lekturę i nie żałuję, gdyż książka była fantastyczna. Wiele ciekawych postaci, kilka ciekawych zwrotów akcji oraz interesujące przemyślenia.

Miałem w planie napisać krótki opis tej książki, ale... Myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie samemu przekonać się o czym jest ta książka zanurzając się w niej bez wcześniejszej wiedzy, przygotowującej czytelnika do tej podróży.

POLECAM :)

colin_smith | 2016-10-27