Niewinna

Okładka książki Niewinna Whitney G.
Okładka książki Niewinna
Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Domniemanie Niewinności (tom 2)
Reasonable Doubt: Volume 2
Wydawnictwo Kobiece
2018-03-15
2018-03-15
2014-05-19
Ryszard Oślizło
zasada zaufanie szczerość romans przeszłość miłość kłamstwa związek seks erotyka

Kobieta, która go przyciąga ale on nie chce na to sobie pozwolić. Ona się zakochuje ale nie pozwoli sobie na takie traktowanie.
Drugi tom jest tak samo krótki jak pierwszy także bardzo szybko się czyta.

Drugi tom jest tak samo krótki jak pierwszy także bardzo szybko się czyta.

Ten erotyk jest naprawdę słaby. Nawet słabszy niż sławetne 365 dni. Wyłania się jakaś historia skrzywdzenia ale bardzo nieśmiało i żałośnie. Jedyna pozytywna strona to fakt, że książka jest krótka, więc czyta się błyskawicznie. Ale szkoda czasu. W dalszym ciągu nie rozumiem wysokiej noty.

Przewidywalna i przyjemna. Ale bohaterowie irytujący.

Przewidywalna i przyjemna. Ale bohaterowie irytujący.

Bardzo mi się podoba, że tak szybko się to czyta. Szkoda tylko, że te książki są tak krótkie. Jakoś polubiłam się z tymi bohaterami 😊

Ueielbiam styl Whitney G. ale to najgorsza jej seria.

Ueielbiam styl Whitney G. ale to najgorsza jej seria.

Gdy sięgałam po tę książkę całkowicie nie pamiętałam, że pierwszy tom tej serii naprawdę średnio mi się podobał, ale ten tom bardzo szybko mi o tym przypomniał, bo był jeszcze gorszy od poprzedniego. Jeżu, jak ten Andrew mnie wkurzał, dawno żaden bohater nie doprowadzał mnie do takiej złości, a jemu udawało się to przez całą książkę, bo dawno nie spotkałam się z tak opryskliwym i gburowatym głównym bohaterem, a jego obsesja na punkcie seksu była tak niesmaczna, że nie dało się tej książki czytać, przez co przez wszystkie strony byłam strasznie poirytowana, czytając. I jednym z niewielu plusów tej książki było to, że jest ona naprawdę krótka, bo ma około 120 stron, chociaż w tym przypadku jest to o 100 stron za dużo i gdyby miała dużo więcej, to nigdy w życiu nie dałabym rady jej dokończyć, bo jedyne, co mi się w tej historii podobało to kilka ostatnich stron, które były całkiem intrygujące. I może właśnie dzięki tym kilku ostatnim stroną kiedyś sięgnę po trzeci tom i doprowadzę tę serię do końca.

Przeczytałam ją 2 tyg temu i już nie pamiętam w co w niej było więc świadczy to tylko o tym, że nie jest to dobra książka. Pamiętam pierwszą i ostatnią część .Kompletnie nie pamiętam co sie wydarzyło w drugiej oprócz tego,że moim zdaniem części 1 i 2 nie powinno sie rozbijać na dwa osobne tomy. Przecież to by sie spokojnie w jednej zmieściło. Widać, że napisana tylko dla kasy .

Trochę lepsza niż pierwsza część, ale nadal nie porywa.

Trochę lepsza niż pierwsza część, ale nadal nie porywa.

#5/2022
Kolejna dobra pozycja tej autorki. Nie patrzę na schemat i powtarzalność. Patrzę na całość. Książka jest fajna. Dobrze trzyma w napięciu aby sięgnąć po kolejny tom. Polecam

#5/2022

Sporo satysfakcjonujących zbliżeń - jak w innej książce tej autorki. Książka jest absolutnie wg tej samej kliszy, ale że chodzii autorce o kasę, zamiast 1 tomu, rozbija to seksstory na 3 tomy. Postępowanie autorki wzbudza we mnie lekkie obrzydzenie. Drugi tom jest rozkręceniem akcji, więc jakoś się trzyma norm. Przyjemne scenki intymne.

Whitney G. Niewinna Zobacz więcej
Whitney G. Niewinna Zobacz więcej