Reasonable Doubt: Volume 2
ew_cia

Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło tylko i wyłącznie o szczerość. Gdyby zrobiła to inna kobieta, już dawno wyrzuciłby ją ze swego życia. Jednak ona jest dla niego wyjątkowa. Andrew z nikim nie był tak blisko jak z Aubrey i dlatego stara się nie dopuścić jej do przeszłości, która ma pozostać nietknięta i niewidoczna dla nikogo. Jednak...

Jednak gdy w ich życiu pojawia się tajemnicza kobieta, Aubrey zaczyna odkrywać prawdę o Andrew. Na jaw wychodzi coraz więcej kłamstw, które pokazują, że milczenie może być gorsze od prawdy.

Co tak naprawdę wydarzyło się sześć lat temu w życiu Andrew? Czy kłamstwa zniszczą jego związek z Aubrey??

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Meggie | 2018-04-01

Gdy kłamstwo Aubrey wychodzi na jaw, Andrew jest wściekły. Nie potrafi jej jednak już wykluczyć ze swojego życia, zbyt mocno w nim zaistniała. Coś sprawia, że nie może o niej zapomnieć. Prowadzą więc nadal swoistą grę do momentu, gdy niespodziewanie pojawia się między nimi kobieta z przeszłości mężczyzny. On nie chce o tym rozmawiać, nie chce nic wyjaśnić. Takie sekrety mogą nadszarpnąć i tak już wątłą nic zaufania. Co mężczyzna tak ukrywa? Co go tak bardzo zmieniło sześć lat temu? Co sprawia, że nie potrafi się w pełni zaangażować?

Pierwszy tom serii nie wywarł na mnie bardzo dużego wrażenia, chociaż czytało się go szybko i lekko. Miałam nadzieję, że w drugiej części rozwieją się trochę mgliste chmury skrywające przeszłość Andrew. Tak sugerowało zakończenie poprzedniego tomu. Czy tak się stało?

W sumie to nadal nic nie wiadomo. Po zakończeniu tej części nadal nie w pełni poznajemy tajemnice przeszłości mężczyzny, ale też właśnie to najmocniej w tej książce intryguje, więc może i...

Gosia | 2018-04-08
Na półkach: ROK 2018, Przeczytane
Przeczytana: 08 kwietnia 2018

Romans Aubrey i Andrew nabiera tempa. Dziewczyna chce bardziej poznać przeszłość swojego kochanka. Jednakże on chce pozostawić to w tajemnicy. Nagle pojawia się osoba z jego przeszłości. Jaki to będzie miało wpływ na ich związek?
Książka kończy się w takim momencie, że jestem bardzo ciekawa co stanie się w tomie 3 - a to dopiero w połowie czerwca :(

zaczytanapatka | 2018-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2018

Kłamstwo to jedyna rzecz, której nigdy nie zaakceptuje Andrew. Aubrey wykorzystała jego zaufanie pomimo tego mężczyzna, sam zdziwiony swoim zachowaniem, nie potrafi o niej zapomnieć. On sam nie do końca mówił samą prawdę. Jego przeszłość oddzielona jest grubym murem a on nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie na dłużej. Niestety na jaw zaczyna wychodzić coraz więcej sekretów. Aubrey próbuje pogodzić studia prawnicze z przygotowywaniem się do roli Odetty / Odylii w Jeziorze Łabędzim. W skoncentrowaniu się na pewno nie pomaga jej staż w firmie aroganckiego Andrew tym bardziej, że stosunki pomiędzy nimi coraz bardziej się zmieniają. Trudno im zapanować nad coraz większym pożądaniem. Czy Andrew będzie w stanie usunąć Aubrey ze swojego życia?

"Niewinna" to druga część przygód Aubrey i Andrew. Jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń rozgrywających się w pierwszej części. Bohaterowie wzajemnie się przyciągają, ranią i znów odpychają. Trudne doświadczenia z przeszłości powstrzymują...

lulamae | 2016-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2016

Czy tylko Aubrey okłamala Andrew? Okazuje się, że skrywa on wiele tajemnic.
Pojawia się duch z przeszłości Andrew - żona, kobieta, którą Andrew darzy wielką nienawiścią i chce dociągnąć tą znajomość do końca, co okazuje się być naprawdę trudne i czasochłonne.

Aubrey wraz z Andrew to totalne napaleńce. Nie mogą utrzymać rąk z dala od siebie. Pomimo tego, że Aubrey udaje się trochę do niego zbliżyć to jednak to co naprawdę ją interesuje jest nie do ruszenia. Andrew otoczony jest potężnym murem, a jego przeszłość ma pozostać nietknięte i niewidoczna dla nikogo. Ten facet to ciężki przypadek - z jednej strony nie może przestać myśleć o Aubrey, wiecznie jej pragnie, a z drugiej ciągle jest otoczony swoją zimną fasadą, murem, który nie pozwala rozwinąć się tej znajomości.
Aubrey ciągle toczy walkę ze swoimi wyrodnymi rodzicami. Naprawdę dobrze, że tupnęła nogą, bo wytrzymanie w ich obecności pięciu minut to prawdziwy wyczyn. Straszni ludzie.
A to zakończenie?! Najpierw chciałam kopnąć...

magpie101 | 2018-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2018

Aubrey oklamala Andrew jednak on nie potrafi wobec niej zastosowac swojej zasady, mimo ze nie wobraza sobie zwiazku cos go do niej ciagnie. Jednak w pewnym momencie rani ja strasznie wskutek swojej przeszlosci.
Dziewczyna postanawia odciac sie od toksycznych rodzicow i Andrew, mezczyzny, ktory zlamal jej serce, a ktory tak naprawde od poczatku nie byl z nia szczery i klamal. Aubrey wyjezdza aby spelniac swoje marzenia.
Polecam!

Natalia | 2018-04-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 10 kwietnia 2018

Bardzo szybko przyszło mi przeczytanie tych dwóch części i w sumie nie rozumiem po, co autorka je rozbijała? Bezsensu.
W tej części główni bohaterowie odkrywają swoje prawdziwe tożsamości i szybko pożądanie berze nad nimi górę. Jest seks i, to dużo seksu. Dziwne zachowania Aubrey i władcza postawa Andrew.
Znowu nie dzieje się tu zbyt wiele i jest, to krótka książeczka.

TINA | 2018-03-20
Przeczytana: 20 marca 2018

Na temat „Domniemania niewinności” opowiem Wam w duecie. Mianowicie skleję te dwie cieniutkie nowele razem, bo w momencie, w którym skończyłam czytać „Oskarżyciela” od razu czułam, że muszę poznać dalsze losy, których kontynuację mam w „Niewinnej”. Dlaczego tak się dzieje? Bo to naprawdę świetnie napisane erotyki! Autorka w niesamowity sposób potrafiła mnie wciągnąć w fabułę, która może nie jest górnych lotów, ale jest tak zmysłowa i porywająca, że nie potrafiłam się od niej oderwać. Każdą stronę czytałam z zapartym tchem i nie znalazłam w niej zbędnych opisów, które często tak bardzo niszczą fabułę. Czasem mniej znaczy lepiej. Tomiki czyta się bardzo szybko, napisane są lekkim i zadziornym językiem. W serii tej znajdziemy przede wszystkim napięcie seksualne, ogromne iskry, poczucie humoru i tajemnice, która bardzo nas ciekawi. Nie zostaje ona rozwikłana… dlatego uważam, że książka jest tak perfekcyjnie na kreowana. Od pierwszych stron wpadamy i jedyne czego pragniemy to...

Joanna J | 2018-05-18
Przeczytana: 17 maja 2018

Kolejna część tylko, że mam wrażenie, że czytam drugi rozdział z czegoś większego. Nim się rozczytam już koniec. Nawet nie wiem jak ocenić coś tak małego, z tak małą ilością fabuły. Ona jest nim zauroczona, ale nie daje sobą pomiatać, on doskonale zdaje sobie sprawę, ze ona znaczy cos więcej, ale nie dopuszcza do siebie takiego obrotu spraw. Co będzie dalej ? Czuję się jakbym czekała na kolejny odcinek serialu

ZaczytanaMajka | 2018-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2018

Bardzo rzadko czytam erotyki. Jeśli chodzi o książki z tego gatunku to ciężko trafić, aby historia mi się spodobała. O bestsellerach autorki Whitney G. opowiem w tym samym poście, ponieważ są one bardzo krótkie.

„Domniemanie niewinności. Oskarżyciel”

Poznajcie Andrew Hamiltona, który z zawodu jest prawnikiem i jest mężczyzną rozpoznawalnym, a każda kobieta pragnie spędzić u jego boku choćby sekundę. Zabójczo przystojny, ale i niedostępny, który ma swoje zasady. Kłamstwo dla niego oznacza koniec wszystkiego.

Pewnego dnia na jednym z czatów dla prawników poznaje kobietę - Alyssę, z którą utrzymuje kontakt, ale tylko i wyłącznie tekstowy oraz telefoniczny, ponieważ kobieta nie ma zamiaru się z nim spotkać. Alyssa uważa, że dobrze jest tak jak jest i nie chce tego zmieniać. Z kolei prawnikowi średnio to odpowiada, ale mimo tego, zawsze pomaga poznanej kobiecie z portalu, gdy ta zwraca się do niego z prośbą o pomoc. Wkrótce też na staż studencki do firmy Andrew zgłasza się...

SłonecznaStronaŻycia | 2018-03-30
Przeczytana: 29 marca 2018

Czyta się szybko i przyjemnie. Fajnie napisana. Natomiast jak dla mnie jest to jedna książka, nie wiedzieć czemu rozbita na trzy tomy. A raczej wiadomo, że chodzi o kasę i to jest kiepskie zagranie, bo moim zdaniem cała historia spokojnie dałaby jedną świetną książkę, a tak są trzy, króciutkie, poszatkowane części. Niewinna to bezpośrednia kontynuacja Oskarżyciela, dowiadujemy się w niej trochę więcej o przeszłości Andrew. Zakończenie urwane i teraz troszkę dłużej trzeba czekać na kontynuację...