Wyzwanie czytelnicze LC

Bajki przedszkolaka 3-4 lata

Wydawnictwo: Zielona Sowa
bajki
ZwykłaMatka

Bajki przedszkolaka zawierają wiersze i opowieści prozą współczesnych polskich autorów. Poznacie z nich przygody dzieci grzecznych i mniej grzecznych, sympatycznych mrówek, którym schronienia przed deszczem udziela uprzejmy borowik, ciekawego świata kurczaka i wielu innych niezwykłych bohaterów. Zapraszają oni Was w świat fantazji i humoru, a ich przygody uczą, że uśmiech i życzliwość wobec innych pomagają nawet w najgorszych tarapatach – czy świeci słońce, czy pada deszcz.

źródło opisu: http://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/bajki-przedszkolaka-3-4-lata

źródło okładki: http://www.matras.pl/bajki-przedszkolaka-3-4-lat,p,57404