Opinie użytkownika
Chwyciła mnie za serce. Smutna i wspaniała zarazem! Jest to jedna z niewielu książek, do których będę wracać z zamiłowaniem.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to
Kontynuacje. Cóż, są takie książki, które nie powinny posiadać "drugiego ja". Wystarczyłaby mi świadomość, że Lou zaczęła wreszcie brać życie garściami. Bardzo emocjonalnie podeszłam do jej zachowań, decyzji, nowej miłości (chociaż wiem, że miłość do Willa nie posiada daty ważności).
Druga część napisana przez J.M. wprawia człowieka w osłupienie-NAPRAWDĘ ! Pierwsze...
Jodi Picoult- Nie zawiodłam się po raz trzeci !! Książkę czytałam z zapartym tchem, a z Peterem poniekąd się utożsamiałam. Kiedyś czułam się wyobcowane poprzez chorobę. Teraz jest inaczej, jestem dorosła, zauważyłam, że problem tkwi w mojej głowie, a nie w kalectwie, którego nie da się zauważyć gołym okiem. Nurtuje mnie pytanie, czy Peter był wstanie dopasować się do...
więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to
Nie będę kłamać, rozczarowałam się. Spodziewałam się mocniejszych wrażeń, bardziej krętych ścieżek opisywanej historii. Przecież to Colleen McCullough ! "Ptaki ciernistych krzewów" podbiły moje serce. Niestety nie mogę tego samego napisać o książce "Słodko-gorzkie życie."
Powieść nienaganna, ale dla mnie to za mało.
Mimo wszystko życzę Wam udanego...
Gillian Flynn- Niskie ukłony, wielkie brawa ! Lubisz dreszczyk emocji ? Chcesz przeczytać książkę, która jeszcze bardzo długo będzie zaprzątać Twoje myśli? Koniecznie sięgnij po "Ostre przedmioty"!!!! Osobiście pochłonęłam ją w jeden dzień i żałowałam, że tak szybko skończyła się moja kolejna podróż z Flynn. Polecam ! Na pewno nie pożałujesz !
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to
"Tam gdzie ty" - jest to druga książka autorki, którą pochłonęłam niczym osoba spragniona wody. Pierwszą była "Krucha jak lód".
Autorka nie boi się wyzwań i porusza trudne tematy, a jej styl pisania pozwala na zapoznanie się z odczuciami głównych bohaterów.
Bezskuteczna chęć posiadania dziecka, homoseksualizm, próba samobójcza, kościół, zdrada. Jodi pokazuje, że w życiu...
Wydaje mi się, że zbyt mało w życiu przeczytałam książek, ponieważ nigdy nie natrafiłam na tak popieprzone dzieło. Dzieło, które dzięki swojej chorej historii zakorzeniło się w mojej pamięci.
Nie potrafię nawet ocenić, która z głównych postaci ma bardziej wykrzywioną psychikę. Być może obydwoje, a może jednak żadna z postaci?
Książkę mam na swojej półce, więc pewnie za...
Egoistka, egoista i jeszcze raz egoistka!!!
Kobiecie przydałoby się leczenie psychiatryczne, żeby przestała uważać się za pępek świata...
Wydaje mi się, że o to w tej książce chodzi, negatywne emocje, gniew, rozdrażnienie nie opuszczały mnie ani na chwilę.
Dobrze, że udało jej się opamiętać... Mówią, że lepiej późno niż wcale..