Skąd my to mamy?

Wydawnictwo Naukowo-Techniczne
popularnonaukowa
1997-01-01
8320420350

Ze wszystkich książek o pochodzeniu przedmiotów, historii rzeczy codziennego użytku i dziejach jedzenia, ta chyba jest najlepsza. Przede wszystkim koncentruje się na samym przedmiocie, na jego historii przed tym, zanim został "odkryty", "wynaleziony" i "udoskonalony dla szerszej publiczności". Wiadomości o tym, jakie eksperymenty doprowadziły do powstania urządzeń...

• SPRZEDAM/WYMIENIĘ
  • Plany czytelnicze
  • A1.1 Domowa biblioteczka
  • Literatura polska
  • Z dzieciństwa
  • CZAS POWSTANIA: XX wiek
  • AUTOR: Siesicka, Zającówna, Ziółkowska

Dodaj cytat z książki Skąd my to mamy?