Kontrakt na miłość

#1327 - 172/2023 - tom 1
#1331 - 1/2024 - tom 2
#1332 - 2/2024 - tom 3
#1333 - 3/2024 - tom 4

Xavier Knight kocha kobiety i szybkie samochody. Kiedy jego ojciec Brad zaaranżował mu małżeństwo z Angelą, potraktował to jak karę i postanowił mścić się na kobiecie, za to, że zapewne z chęci zysku zgodziła się zostać jego żoną.

Czy to okaże się prawdą, gdy bohaterowie poznają się bliżej?

Jest to druga książka, którą przeczytałam na GALATEA by Inkitt. Dobrze i miło spędziłam z nią czas. Jeśli lubisz czasem luźniejszą literaturę, to polecam Ci tą książkę do przeczytaia.

„Kontrakt na miłość” - S. S. Sahoo - Wydawnictwo GALATEA by Inkitt

#1327 - 172/2023 - tom 1
#1331 - 1/2024 - tom 2
#1332 - 2/2024 - tom 3
#1333 - 3/2024 - tom 4

2049

Książka "Kontrakt na miłość" S. S. Sahoo zabiera nas do drugiego tomu cyklu poświęconego rodzinie Knight.
Xavier Knight i jego żona Angela przeżywają katastrofę lotniczą. Wychodzi prawda na temat intencji Angeli jakimi kierowała się wychodząc za Xavier'a. Bohaterowie przygotowują się do Srebrnego Jubileuszu. W życiu Angeli pojawia się napastnik z Paryża - Jacques, gdzie kobieta zostaje porwana. Mężczyzna pragnie zemsty.
Na kim pragnie zemścić się Jacques?
Czy Xavier zdąży uratować swoją żonę?
Czy Angela zdąży wyznać miłość swojemu mężowi?
Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Kolejne rozdziały zachęcają do sięgnięcia po kolejne.
Czytanie w aplikacji, która tłumaczy książki z innych języków na polski pozostawia jeszcze trochę do życzenia. Przeczytam wszystkie tomy tego cyklu.

• Galatea
  • Cringe i wstyd
  • #WyzwanieLC2023

Dodaj cytat z książki Kontrakt na miłość