Wiosna

J.K.Sindal
2023-07-31
2023-07-31
Różnica wieku Zakazana miłość Erotyk Dla dorosłych age gap warszawa

Dziś w końcu opowiem o pewnej książce, a właściwie eBooku, który umilał mi ubiegły tydzień.

Pamiętacie na pewno zapowiedź, wielu z Was nie mogło się doczekać aż w końcu opowiem o swoich wrażeniach z lektury.

Kto z Was też już tęskni za wiosną? 🥹

Sara jest typową kujonką, dla której najważniejsze są wyniki w nauce. Nie rozumie fenomenu częstych imprez zakrapianych alkoholem. Fakt faktem, nikt jej na takie nie zaprasza, bo po pierwsze jest nudziarą a po drugie ma niską samoocenę z powodu swojej wagi.

Kiedy jej kolega z klasy, Michał, doznaje poważnej kontuzji, nauczyciele proszą dziewczynę o to, by kilka razy w tygodniu odwiedzała chłopaka i pomagała mu w lekcjach.
Nie da się ukryć, że jest on jednym z najprzystojniejszych maturzystów i Sara ma nadzieję, że dzięki wspólnej nauce, ten zwróci na nią uwagę i coś między nimi rozkwitnie.
Plany krzyżuje niespodziewane spotkanie z tatą Michała, Edwardem, który okazuje się być totalnie najseksowniejszym księgarzem na świecie.

Z powodu dużej różnicy wieku, starają się ugasić swoje wzajemne pragnienie, jednak nie jest to takie proste.

Co wyniknie z tej zagmatwanej sytuacji?
Czy Michał w końcu zakocha się w Sarze?
Czy może Sara zdecyduje się oddać serce Edwardowi, nie bacząc na przeciwności?
Jeśli tak, to jak Edward wyjaśni synowi związek z jego koleżanką z klasy?

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na powyższe pytania, zdecydowanie powinniście przeczytać tę książkę.

Dodam od siebie kilka słów.
"Wiosna" pojawiła się na rynku tylko i wyłącznie w formie ebooka. Autorka zdecydowała się wydać go bez pomocy żadnego wydawnictwa.
Minusem, na który zwrócicie uwagę czytając, jest bardzo słabo przeprowadzona korekta. Błędów nie jest jakoś bardzo dużo, ale sam fakt, że się pojawiają mogą zaważyć na Waszym odbiorze książki. Dlatego też z tego miejsca proszę o wyrozumiałość, nie każdy jest w stanie przy pierwszej książce pozwolić sobie na fachową korektę oraz redakcję swojej publikacji.

Co do fabuły, szczerze przyznam, że bardzo wkręciłam się w tę historię, przeczytałam ją bardzo szybko i z ogromną przyjemnością.
Różnica wieku jest czymś, co lubię od czasu do czasu napotkać, choć tutaj jest to ekstremalne.
Mam nadzieję, że zaciekawiłam Was pytaniem jak zareaguje syn na ewentualny związek ojca z jego koleżanką z klasy.
Ten wątek został bardzo dobrze dopracowany.

Warto wspomnieć, że jest to książka typowo na jeden raz, jako odskocznia od codzienności i nie będzie zaprzątać więcej Waszych myśli. Nie wymaga dogłębnych analiz, ani dokładnego śledzenia tekstu, stąd też moja polecajka, idealnie sprawdza się w trasie, w drodze powrotnej do domu, bądź, gdy macie chwilową przerwę.
Możecie kupić ją w bardzo atrakcyjnej cenie (za 10 zł !!!!) na Empiku. Serdecznie zachęcam!

Pozdrawiam

/We współpracy z Jasmeen Kaur Sindal/

Kto z Was też już tęskni za wiosną? 🥹

Pochłonęłam całość za jednym zamachem :) Jak najbardziej zasługuje na gwiazdki. Polecam wszystkim romantykom i nie tylko. Książka lekka z ciekawą historią.

• Wyzwanieczytanie
  • Współpraca