Kim jesteś?

Okładka książki Kim jesteś? Katarzyna Wolwowicz
Okładka książki Kim jesteś?
Katarzyna Wolwowicz Wydawnictwo: Ridero literatura obyczajowa, romans
Ridero
2020-04-27
2020-04-27

Bogaty i wspaniały facet poznaje piękną kobietę po przejściach i oczywiście od pierwszego zderzenia się w sobie zakochują. Do tego mamy tego złego, który chce zrobić krzywdę pani psycholog. Jak dla mnie typowe romansidło w stylu Harlequin w dodatku niezbyt fajnie napisane. Osobiście nie polecam!

Historia bardziej obyczajowa niż kryminalna. Dobrze się czyta pomimo błędów. Duży plus za zakończenie.

"Kim jesteś? " Katarzyny Wolwowicz to opowieść o Laurze, szczęśliwej matce nastolatki i odnoszącej sukces psycholog, która staje w obliczu niepokojących zdarzeń po poznaniu przystojnego Gustawa.
Książka skupia się na miłości, romansie oraz tajemniczej zagadce, którą bohaterka musi rozwikłać, równocześnie mierząc się z trudnymi wydarzeniami z przeszłości.

Wciągająca fabuła i emocjonujące wątki uczuciowe sprawiają, że lektura utrzymuje czytelnika w napięciu. Wielowątkowość oraz połączenie romansu z zagadką kuszą do kontynuowania czytania, a ciekawość co do rozwiązania sprawia, że książkę trudno odłożyć.

Występujące licznie literówki i niedopracowane elementy utrudniają czytanie oraz wpływają negatywnie na odbiór treści. Ponadto brak podziału na rozdziały oraz brak przerw między fabułą, mogą sprawiać, że czytelnik traci płynność w śledzeniu akcji. Brak profesjonalnej redakcji. Niedociągnięcia w warsztacie pisarskim są widoczne, co niestety wpływa na całościowe wrażenie.

Mimo że powieść ma potencjał, niestety widać pewne niedociągnięcia w warsztacie pisarskim autorki. Brak spójności oraz niedopracowanie pewnych elementów mogą wpłynąć na ogólną jakość lektury. Choć fabuła wydaje się interesująca, jej pełny potencjał może zostać ograniczony przez wspomniane braki. Odpowiednia struktura tekstu jest kluczowa dla płynności czytania.

Mimo tych mankamentów warto docenić próbę autorki włączenia różnorodnych elementów do fabuły, co potencjalnie mogło stworzyć interesującą mieszankę emocji i akcji. Jednakże, w obliczu trudności wynikających z błędów edytorskich oraz prezentacji tekstu, te zalety niestety nie są w pełni wykorzystane.

"Kim jesteś? " to opowieść pełna emocji, miłości i tajemnicy, jednak niestety trudności związane z błędami oraz prezentacją tekstu mogą utrudnić odbiór.

Podsumowując, "Kim jesteś? " Katarzyny Wolwowicz ma potencjał bycia intrygującą i angażującą lekturą, ale widoczne niedoskonałości w postaci błędów edytorskich oraz braku właściwej struktury tekstu ograniczają jej wartość. Osoby, które potrafią przymknąć oko na te mankamenty i skupić się na samej fabule, mogą jednak odnaleźć w tej książce ciekawą mieszankę emocji i zagadek.

Wciągająca fabuła...

Ta powieść jest trzecią z dorobku autorki, którą czytałam. Jeśli się nie mylę, był to debiut i niestety jest to odczuwalne. Historia bardzo ciekawa, wciągająca i przemyślana, poruszająca trudny temat patologii w rodzinie, ale widać niedobory w warsztacie pisarskim. Również korekta się nie popisała. Lekturę utrudniają licznie występujące literówki. Sama "Goska" została użyta kilkanaście razy.
Finał nie taki cukierkowy jak się początkowo zdawało. Możliwe, że autorka ma w planach kontynuację.

"Ale naj­gor­sze było pa­trze­nie na dzie­ci, które ro­zu­mie­ją, że ich matki ich nie ko­cha­ją, wy­rzu­ca­ją je z domu na jedno ski­nie­nie obec­ne­go kon­ku­ben­ta i po­zwa­la­ją się bić każ­de­mu no­we­mu part­ne­ro­wi.
Obec­nie przy pro­gra­mie 500+ po­zwa­la­ją jesz­cze robić sobie dzie­ci na po­tę­gę i każde na­stęp­ne trak­tu­ją tak samo źle jak pierw­sze."

Latwa lekka i przyjemna. Trochę przewidywalna. Wątek kryminalny słabo rozwinięty.

Wspaniała, nie można się oderwać. Z niecierpliwością czekam na kontynuację.
Polecam z całego serca ❤️

Wspaniała, nie można się oderwać. Z niecierpliwością czekam na kontynuację.
Polecam z całego serca ❤️

Lekkie, niezmanierowane pióro i wciągająca fabuła. Czy może ktoś zna więcej pozycji autorstwa Pani Wolwowicz? Chętnie się zapoznam. Tymczasem bardzo polecam "Kim jestes".

• Kobieta w roli głównej
  • Romans
  • Polscy autorzy
  • Kupię

Dodaj cytat z książki Kim jesteś?