Pierwszy Opiekun

Okładka książki Pierwszy Opiekun
Marta Krajewska Wydawnictwo: Genius Creations Cykl: Wilcza dolina fantasy, science fiction
40 str. 40 min.
fantasy, science fiction
Wilcza dolina
Pierwszy Opiekun
Genius Creations
2021-07-07
2021-07-07
40 min.

Okładka książki Nawia. Szamanki, szeptuchy, syreny Rafał Dębski, Marta Krajewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Marcin Mortka, Marcin Podlewski, Martyna Raduchowska, Jagna Rolska, Anna Szumacher
Ocena 0,0
Nawia. Szamank... Rafał Dębski, Marta...
Okładka książki Słowiańskie koszmary Dagmara Adwentowska, Piotr Barej, Katarzyna Bromirska, Sylwia Błach, Piotr Ferens, Artur Grzelak, Krzysztof Haczyński, Radosław Jarosiński, Daniel Jaśko, Aleksandra Kozioł, Marta Krajewska, Agnieszka Kwiatkowska, Marek Kwietniewski, Jacek Pelczar, Agata Poważyńska, Mikołaj Rybacki, Tomasz Siwiec, Michał Stonawski, Maciej Szymczak, Adrian Turzański, Mariusz Wojteczek, Flora Woźnica
Ocena 6,6
Słowiańskie ko... Dagmara Adwentowska...

więcej Więcej

Krótkie opowiadanie o tym jak pierwszy opiekun pojawił się w Wilczej Dolinie, zaczątek opowieści o Chaberce, którą znamy z cyklu o Bratmile i wspaniały klimat Wilczej Doliny, poprzetykany jak zwykle garścią wiedzy o słowiańszczyźnie.

Widzę, że nikt jeszcze nie napisał opinii, więc króciutko:
Pierwszy Opiekun to krótkie opowiadanie o tym, jakie wydarzenia doprowadziły do powstania pierwszego opiekuna wioski.
Fanki i fani :) twórczości Marty Krajewskiej na pewno nie będą zawiedzeni, to dobry przerywnik między drugim i trzecim tomem, żeby przypomnieć sobie jak ciekawy jest świat stworzony przez autorkę.
Na...

• Fantasy
  • 2021
  • Marta Krajewska
  • Przybyło mi w 2021
  • Brak
  • Niekończąca się kolejka...
  • Koniecznie wypożyczyć

Dodaj cytat z książki Pierwszy Opiekun