Dokąd zmierza czarna wieża. Jak wygrać w szachy z całym światem

Okładka książki Dokąd zmierza czarna wieża. Jak wygrać w szachy z całym światem
Adam Umiastowski Wydawnictwo: Prószyński i S-ka poradniki
poradniki
Prószyński i S-ka
2021-08-17
2000-01-01
poradnik rozwój osobisty szachy gra nauka

więcej Więcej

Super książka dla szachistów i nie tylko

W mojej opinii książka bardzo dobra do nauki gry w szachy, trzeba jednak poświęcić jej zdecydowanie więcej czasu, niż wydawać by się mogło po jej fizycznych rozmiarach.

Książka nakierowana mocno na pracę własną. Teoria dotycząca każdego zagadnienia jest bardzo zwięźle opisana na początku rozdziału, następnie autor przytacza mnogość przykładów z historycznie rozegranych...

• Samodzielne
  • Chcę w prezencie
  • Kupić
  • Szachy

Dodaj cytat z książki Dokąd zmierza czarna wieża. Jak wygrać w szachy z całym światem