Na własną rękę

Okładka książki Na własną rękę Olga Rudnicka Patronat LC
Okładka książki Na własną rękę
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Matylda Dominiczak (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Matylda Dominiczak (tom 4)
Prószyński i S-ka
2021-09-14
2021-09-14
9788382342055
literatura polska

więcej Więcej

Pióro Olgi Rudnickiej poznałam w tym roku i nie sądziłam, że jeszcze w tym roku się spotkamy :)
„Na własną rękę” to czwarty tom z serii przygód Matyldy Dominiczak. Wcześniej przeczytałam pierwszy tom i teraz ten, nie odczułam braków wiedzy z dwóch środkowych tomów bo najważniejsze wątki zostały opisane i można spokojnie tę część przeczytać jako odrębną książkę.

W tej...

Matylda się rozkręca, ze swoim słowotokiem i monologiem mającym już postać dialogu z samą sobą jest po prostu niezawodna.

Olga Rudnicka, twórczyni komedii kryminalnych powraca z kolejną powieścią. O czym właściwie jest ,,Na własną rękę" i jak w nowej roli poradzi sobie Matylda Dominiczak?

Główna bohaterka w czwartym tomie swoich przygód nie jest już bibliotekarką, a początkującą panią detektyw, pracującą nad sprawą zaginionych kosztowności skradzionych przed laty u jubilera. Nie da się ukryć,...

Dzień dobry w pochmurną sobotę, przynajmniej nad polskim morzem , szaro ,buro i ponuro. W takie dni sięgam zatem chętnie po książki sprawdzonych autorów tzn. takich , którzy jeszcze mnie nie rozczarowali swoim piórem :)
Tym samym to moje kolejne spotkanie z Olgą Rudnicką , od paru lat sięgam po książki autorki , które nienagannie służą poprawie humoru.
W książce pt. "Na...

„Na własną rękę” to kolejna część przygód detektyw Matyldy Dominiczak, która wcześniej pracowała w bibliotece, a panią detektyw została zupełnie przez przypadek i jak się okazuje całkiem nieźle jej ta praca wychodzi. Tym razem – oczywiście wspólnie z policją próbuje rozwiązać tajemnicę skradzionej przed czternastu laty biżuterii oraz odnaleźć komisarza Tomczaka, który...

Super rozrywka. Dobrze poprowadzona intryga kryminalna, zgrabne pociągnięcie wątków z poprzedniego tomu oraz ciekawy rozwój postaci. Do przeczytania za jednym podejściem. Niezawodnie poprawia humor i gwarantuje niekontrolowane ataki śmiechu :)

Przyznam się Wam, że większość książki po prostu przechichotałam, budząc tym dezaprobatę u mojego własnego męża. No ale co poradzę, że Olga Rudnicka ma taki styl pisania, że po prostu nie sposób się nie śmiać? Przynajmniej ja nie umiem. Tym samym powieść, która w założeniu chyba miała być kryminałem, w moich oczach jest przede wszystkim naprawdę świetną komedią z wątkiem...

Kolejne spotkanie z Matyldą i kolejna olbrzymia dawka świetnej zabawy . Polecam gorąco

• 2021
  • Legimi