Poranki na Miodowej 1

Okładka książki Poranki na Miodowej 1 Joanna Szarańska
Okładka książki Poranki na Miodowej 1
Joanna Szarańska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Na Miodowej (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Na Miodowej (tom 1)
Czwarta Strona
2020-03-11
2020-03-11
Literatura polska

Polecam! Klimat ksiazki pelen ciepla i bliskosci. Postacíe dobrze zarysowane, swiety styl.Miodowa wraz z Malgosia, jej smutkami I radosciami staje sie bliska, taka swojska. Swietnie sie sluchalo

Na półkach: , , , , , ,

Opowieść ciepła,wzruszająca, Pani Joanny Szafrańskiej pióro zachwycające ma cudowne,autorki styl pisania i warsztat pisarski bardzo dobry,przyjemny.
Postacie dobrze wykreowane,sympatyczne,wspaniałe dało się je lubić.
Książka urzeka,porywa od pierwszych stron,zdecydowanie trafiła w me serce od razu powieść,pełna opanowanych,życiowych emocji,klimat świetny książki.
Wzruszeń dostarczyła mi pisarka,przekazała mi piękną,cudowną książkę.

Postacie dobrze wykreowane,sympatyczne,wspaniałe dało się je lubić.
Wzruszeń...

Bardzo lubię książki tej autorki choć ta nie do końca przypadła mi do gustu . Daje jej mocną 8 . Może kolejne tomy na Miodowej bardziej wpadną w moje gusta . Polecam

Nie przepadam za takim typem literatury, ale jako że książkę dostałam w prezencie, to przeczytałam. I uważam, że to jest naprawdę udany prezent. Najbardziej urzekł mnie styl pisania autorki i klimat książki. Taki... pluszowy, kojarzący mi się z jesiennymi wieczorami przy kominku.

Kreacja głównej bohaterki przypomina trochę bohaterki Hanny Kowalewskiej - opanowane, spokojne, nie pokazujące emocji, z nieprzepracowanym problemem ojca. Słucha się świetnie, historia mimo iż z tych powolnych, wciąga.

Historia Małgosi pokazuje nam, że życie samo plecie nam scenariusze. Czasem wydaje nam się, że ktoś robi nam na złośc lub nawet, że nas nienawidzi - do póki nie poznamy jego historii. Polecam

Po pierwsze okładka: jest plasterkiem na smutną minę; po drugie konwencja: opowiadanie tu i teraz oraz otwarty "pamiętnik duszy" bohaterki. I wreszcie sama bohaterka, którą chciałoby się przytulić, ponieważ jej życie ukształtowały same straty najbliższych osób i rodzinne tajemnice. I po raz kolejny okazuje się, że tajemnice trzymane przez dorosłych w ukryciu przed dziećmi, zamiast szczerze z nimi przegadać, odbijają się cieniem na ich życiu. Kibicuję Małgosi, następny tom "Popołudnia na Miodowej 1" zostanie dzisiaj otwarty.

Jeżeli można tak określić fabułę to ta, którą spotkałam w tej książce jest delikatna jak puszysty mus owocowy do.mycia ciała. Tworzy piękną i aromatyczną kompozycję, którą konsumuje się z ogromną przyjemnością. Otwieram wieczko z wspaniałą zawartością konsumowaną z czystą przyjemnością

Piękna książka o tym ,że często jest za późno na wyjaśnienie pewnych starych spraw. Przeszłość nie była taka jaką my widzieliśmy. Świetnie się czyta

Potrzebowałam takiej książki. I cieszę się, że mam kolejne do przeczytania

Potrzebowałam takiej książki. I cieszę się, że mam kolejne do przeczytania