Kup teraz - 2 oferty w cenie od 29.99 zł do 44.90 zł

Ale zmiana ale Babki

Kinga Paruzel Wydawnictwo: KP Kinga Paruzel Seria: Ale babka i robi co lubi kulinaria, przepisy kulinarne
KP Kinga Paruzel
fit zdrowie zdrowy tryb życia Przepisy kulinarne blog Masterchef
kulinaria, przepisy kulinarne
2015-01-01
Ale babka i robi co lubi
fit zdrowie zdrowy tryb życia Przepisy kulinarne blog Masterchef

Motywuje, podpowiada i inspiruje do działania. Całość w fajnej oprawie graficznej. Prezentowane przepisy smaczne i zdrowe - a efekty kulinarne przedstawione na pięknych fotografiach. Jedyny minus to długość - chciałoby się więcej.

Zbiór podstawowych zdrowego odżywiania i sposobów na zdrowy tryb życia. Bez owijania w bawełnę.

• E-Books
  • 2015