Ale zmiana ale Babki

Okładka książki Ale zmiana ale Babki
Kinga Paruzel Wydawnictwo: KP Kinga Paruzel Seria: Ale babka i robi co lubi kulinaria, przepisy kulinarne
20 str. 20 min.
kulinaria, przepisy kulinarne
Ale babka i robi co lubi
KP Kinga Paruzel
2015-01-01
2015-01-01
20 min.
fit zdrowie zdrowy tryb życia Przepisy kulinarne blog Masterchef

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Motywuje, podpowiada i inspiruje do działania. Całość w fajnej oprawie graficznej. Prezentowane przepisy smaczne i zdrowe - a efekty kulinarne przedstawione na pięknych fotografiach. Jedyny minus to długość - chciałoby się więcej.

Zbiór podstawowych zdrowego odżywiania i sposobów na zdrowy tryb życia. Bez owijania w bawełnę.

Dodaj cytat z książki Ale zmiana ale Babki