Jezus

Mieczysław Maliński Wydawnictwo: Wydawnictwo M Cykl: Dzieła zebrane (tom 3) historie biblijne
Wydawnictwo M
wiara religia biblia
Dzieła zebrane (tom 3)
historie biblijne
wiara religia biblia

Moje pierwsze spotkanie z prozą księdza Mieczysława Malińskiego miało miejsce wiele lat temu i była to świetna książka p.t. "Świadkowie Jezusa", która mnie zachwyciła tym, jak przedstawił on osoby bliskie Jezusowi, w tym Piotra i Marię Magdalenę, ale również tego, który go zdradził, czyli Judasza, a którego zupełnie inaczej pokazał w "Jezusie".
Całą trylogię. wydaną w...

Dyskusje

więcej mniej