Opposition

Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Filia Cykl: Lux (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
2019-04-17
2019-04-17
2099 ocen 172 opinii

2099 ocen

Finałowy tom!
Aż żal żegnać się z tymi kosmitami. Jak po lubię bohaterów to później aż mi smutno, że to już koniec.

W ostatnim tomie serii Lux dzieje się wiele. Muszą podejmować trudne decyzje, muszą walczyć o życie a przede wszystkim muszą zrobić wszystko by przetrwać.
Inwazja Luksjan powoduje spustoszenie w miastach i miasteczkach. Masowo giną ludzie i dzieci. To co...

Akcja tego tomu dosyć dynamiczna, jak w poprzednich tomach. Szybko się czyta, ale to chyba żadna nowość. No i co najważniejsze przyjemne zakończenie serii.

Uwielbiam tą serie.

Książka trafiła do mnie przez przypadek z polecenia. Nie myślałam, ze to będzie strzał w dziesiątkę. Zdecydowanie godna polecenia każdemu kto lubi takie klimaty. Pisze recenzje tylko 1 i 5 tomu bo wydaje mi się ze są najważniejsze. Z biegiem każdego tomu, każdy miał to coś, dla mnie najlepsze były pierwsze trzy tomu, czwarty początek był średni, ale nie mogę narzekać...

Cała seria przepełniona całym warsztatem uczuć i rozterek.Zakończenie,które w końcu pozwala zasnąć spokojnie.
W pewnym momencie mialam wrażenie,że w ogóle nie oddychalam,ciężko zaczerpnąć tchu,gdy Katy i Daemon prowadzą tak zawziętą walkę o troszkę normalności,o swoje jestestwo i o uczucie,które nigdy nie powinno zakiełkować. Czy można oczekiwać więcej?
Każdy wątek w...

Niesamowicie ciężko jest się rozstać z bohaterami. Zakończenie chwilami przybierało nieoczekiwany obieg. Ile rzeczy się tu dzieje. Akcja się nie zatrzymuje i ta końcówka! Niedługo znów wrócę do tej historii aby na nowo zakochać się w tej serii.

Rzadko zdarza się tak, żeby zakończenie serii było jednocześnie najlepszą częścią ! Tutaj pędzimy jak na rollercosterze i zapewniam was, że przejażdżka jest tego warta.

Najlepsza część tej serii, chociaż czwarta też była niesamowita. Szkoda, że to już koniec mojej przygody z Katy i Daemonem, ale cieszę się, że miałam możliwość przeczytania tej serii. Polecam gorąco i jeśli piąty tom dopiero przed Wami, gwarantuję że się nie zawiedziecie.

Są takie serie, książki i postacie, z którymi za cholerę nie chcę się rozstawać. Nie chce zamykać tego rozdziału, mimo iż tak spieszno było mi poznać zakończenie. Jednocześnie chcę jak najszybciej wiedzieć, ale nie chcę jeszcze kończyć książki.

Katy pokochałam już od pierwszych stron - jest moja imienniczką, kocha książki, ma obsesje na punkcie swojego bloga i totalnie nie...

Przy serii Lux można się pośmiać, a zarówno popłakać. Wszystkie części szybko się czyta, ponieważ od pierwszych rozdziałów tak wkręca aby dowiedzieć się co wydarzy się dalej. Dziś skończyłam ostatni tom i trochę żałuję, że nie ma więcej tomów. Pokochałam głównych bohaterów Daemona i Katy od samego początku, że po tym tomie chce się dowiedzieć o dalszych losach ich. I jest...

Dyskusje

2 911