Niechciane dziedzictwo. Nieruchomości zabytkowe na Dolnym Śląsku w latach 1945–1989

Adriana Merta-Staszczak Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar historia
Wydawnictwo Naukowe Scholar
zabytki historia ochrona zabytków Dolny Śląsk ekonomia historia sztuki
historia
zabytki historia ochrona zabytków Dolny Śląsk ekonomia historia sztuki
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki W garnizonie i na kwaterze... Wojskowi i cywile. Społeczne i gospodarcze relacje na ziemiach polskich na przestrzeni wieków Aleksandra Arkusz, Krzysztof Broński, Damian Bębnowski, Marek Figura, Rafał Igielski, Dariusz Jarosz, Anna Jarosz-Nojszewska, Robert Klementowski, Jakub Kuśnierz, Roman Macuk, Bogusław Piotr Marks, Adriana Merta-Staszczak, Grzegorz Miernik, Wojciech Morawski, Bartosz Pasterski, Krzysztof Popiński, Tomasz Przerwa, Dariusz Przybytek, Mariusz Relich, Patrick Starczewski, Łukasz Staśkiewicz, Sylwia Straszak-Chandoha, Grażyna Trzaskowska, Zygmunt Woźniczka, Patrycja Ziomek
6,0
W garnizonie i... Aleksandra Arkusz, ...