Wymarzony dom

Magdalena Kordel Wydawnictwo: Edipresse, Znak Cykl: Malownicze (tom 1) Seria: Kolory życia literatura obyczajowa, romans
2019-01-29
literatura obyczajowa, romans
2019-01-29
Kolory życia
dom Sudety

Każdy szuka sobie swojego miejsca. Ja za kochałam się w Malowniczym Polecam :)

Nareszcie po wielu innych książkach Magdy Kordel dotarłam do osławionej serii "Malownicze" i... nie poraziła mnie. Z żadnym z bohaterów nie załapałam szczególnej więzi emocjonalnej, a dodatkowo większość z nich uwielbia monologizować i wtrącać dygresje... Zmęczyłam się trochę.
Wciąż jednak wierzę, że ta pozytywna opinia o serii nie jest bezpodstawna i może kolejne tomy mnie...

"Wymarzony dom" seria Malownicze ,to dalsze części poprzedniej serii Uroczysko. Ta książkę czyta się tam samo dobrze jak poprzednie. Nie wiadomo kiedy przeczytało się 390 stron. Zawsze na koniec tych książek mam poczucie że skończyła się ona za szybko, że jeszcze chętnie bym w niej pobyła. Już kolejna część jest i czeka na wolną chwilę żeby ją zacząć.

Bardzo przyjemna, lekka i wciągająca książka. Fajnie wykreowani bohaterowie i oczywiście Malownicze. Historia jest taka, przy której naprawdę można się oderwać od rzeczywistości.

Nie może być inaczej jak 10 na 10; książki Magdaleny Kordel od zawsze mnie bawią, uwielbiam po nie sięgać. Garstka wzruszeń, garść humoru. Przede mną kolejne części MALOWNICZEGO. Na 100% wiem, że się nie zawiodę. Polecam.

Dostałam od Mikołaja książkę Magdaleny Kordel i o okazało się,że jest to Cykl: Malownicze (tom 6). Postanowiłam sięgnąć po poprzednie części i przepadłam, nie na długo bo na dwa dni, zauroczyłam się gdy przeczytałam " Wymarzony dom " . Książka bardzo mi się podobała , oj dzieje tu się sporo, dużo bohaterów, ale tak fajnie jest napisane ,że dokładnie wiesz co się dzieje...

Lekka, łatwa i przyjemna. Bez większych emocji. Przyjemnie się czytało.

Bardzo przyjemna. Czasem śmieszna, wzruszająca.

Przyjemnie się czyta :)

Na półkach: , , , ,

To już trzecia książka w przeciągu kilku miesięcy, która w sumie opowiada tę samą historię: radykalne zmiany w życiu, przeprowadzka na totalną prowincję, dom otwarty dla zbłąkanych dusz. Czyta się to lekko i szybko, takie czytadło. Ale zaczynam być zmęczona tematem: serio tak trudno o oryginalny pomysł?

Dyskusje

2 052