Galeria umarłych

Nominacja w plebiscycie 2019
Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 9) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
The Gallery of Dead
Data 1. wydania:
2018-02-08
Mikołaj Kluza
Sonia Draga
literatura amerykańska Mikołaj Kluza seryjni mordercy literatura kryminalna śledztwo policjant morderstwo morderca
The Gallery of Dead
Inne

Oficjalne recenzje i

Piękno należy kolekcjonować

[ 10 ] Link do recenzji

Jak zwykle było u Cartera wszystko tak jak być powinno. Psychopata z górnej półki, zagadkowość na najwyższym poziomie, chory motyw, niezawodny Hunter. Polecam.

www.bookshirt.cupsell.pl

Dziewiąta już część spraw Roberta Huntera, tym razem próbuje znaleźć zabójcę wraz z agentami FBI, gdyż zabija nie tylko w LA, ale w całych Stanach. Akcja jak zwykle mknie bardzo szybko, czyta się błyskawicznie. Krótkie jak zwykle rozdziały powodują, iż chce się przeczytać kolejny. Nie jest to najlepsza część, ale również nie najsłabsza. Kilka zwrotów akcji i nawiązanie do...

Niezła, ale za dużo słów i łopatologii, po amerykańsku.

Kolejna wciągająca opowieść o detektywie Hunterze. Kolejny przerażający pomysł na mordercę. Oby nikt nigdy się tym nie zainspirował, chociaż w dzisiejszym sztucznym świecie taki miałby mało roboty ;)

No cóż, Carter został moim kolejnym najulubieńszym autorem. Będę się powtarzać, ale kiedy myślałam, że już nic mnie nie zaskoczy, Carter ma nowe pomysły.... Został mi do przeczytania ostatni przetłumaczony i wydany po polsku tom.

Rewelka. Niezawodny Carter.
I jeszcze ten psychol z „Geniusza Zbrodni”!
Szok.
Oj Chris... Zatraciłam się w Twoim piórze bez pamięci.

Książka wciąga od pierwszych stron. Dużo zwrotów akcji, aby na koniec zaskoczyć czytelnika.

Szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem dlaczego ta książka jest oceniana jako średnia. Nie tylko morderstwo jest starannie dopracowane, ale i wątki poboczne, dialogi (no kto nie kocha Carlosa?), kreacja bohaterów. Jest lepiej niż na samym początku tej serii. No i jeszcze ta końcówka na samym końcu... Cudo

Mój ULUBIONY autor zawsze czekam ja jego nowe dzieło, od pierwszych stron już duuuużo się dzieje bardzo się cieszę że trafiłam na te książki.

Kolejny dobry kryminał. Ten autor mnie zachwycił swoim dekalogiem. Super

Dyskusje