O kulturze i rewolucji

Bronisław Wildstein Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy publicystyka literacka, eseje
Państwowy Instytut Wydawniczy
publicystyka literacka, eseje
2018-05-28

Lubię Wildsteina – eseistę i uważam, że szkoda jego talentu na felietony. Nowa książka, ku mojemu rozczarowaniu, okazała się głównie zbiorem krótkich tekstów, publikowanych w gazetach opinii, czego zamawiajac przez internet nie sprawdziłem.

Mnie osobiście najbardziej spodobały się dłuższe szkice poświęcone literaturze. Zainspirowały mnie one do ponownego sięgnięcia bądź...

• Felietony, opowiadania; biografie
  • Bez oceny
  • Polityka/Felietony
  • Biblioteka
  • 2020
  • Przeczytane 2018

Dodaj cytat z książki O kulturze i rewolucji