New Worlds 6: The Science Fiction Quarterly

Okładka książki New Worlds 6: The Science Fiction Quarterly autora Barrington J. Bayley, John Clute, Michael John Harrison, Michael Moorcock, Marek Obtulowicz, Charles Platt, Rachel Pollack, Ian Watson, George Zebrowski,
Okładka książki New Worlds 6: The Science Fiction Quarterly
Michael MoorcockMichael John Harrison Wydawnictwo: Sphere Seria: New Worlds Quarterly fantasy, science fiction
263 str. 4 godz. 23 min.
Kategoria:
fantasy, science fiction
Format:
papier
Seria:
New Worlds Quarterly
Tytuł oryginału:
New Worlds 6: The Science Fiction Quarterly
Data wydania:
1973-09-01
Data 1. wydania:
1973-09-01
Liczba stron:
263
Czas czytania
4 godz. 23 min.
Język:
angielski
Średnia ocen

0,0 0,0 / 10
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup New Worlds 6: The Science Fiction Quarterly w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki New Worlds 6: The Science Fiction Quarterly

Średnia ocen
0,0 / 10
0 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce New Worlds 6: The Science Fiction Quarterly


Inne książki autora

Michael John Harrison
Michael John Harrison
Michael John Harrison (ur. 26 lipca 1945 w Rugby, Wielka Brytania) – brytyjski pisarz fantasy, tworzący jako M. John Harrison, także recenzent. Używa pseudonimów Gabriel King i Joyce Churchil. Jego pierwsze opowiadanie ukazało się w 1966. Pod koniec lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku związał się z magazynem „New Worlds”, którego redaktorem naczelnym był wówczas Michaela Moorcock. Harrison przez jakiś czas pracował w tym piśmie jako redaktorem literackim tego pisma. Pierwszą jego powieścią, jaka ukazała się drukiem była „The Commited Men” (1971). Pierwszym natomiast utworem o Viriconium było „Pastelowe Miasto”. Do Miasta powracał kilkakrotnie na przestrzeni całych lat osiemdziesiątych. Piąta książka - „W Viriconium” - znalazła się w gronie kandydatów do nagrody dziennika Guardian za najlepszą powieść SF/F, a jego szósta zdobyła nagrodę Boardmana Taskera w 1989. W 1999 roku M. John Harrison został wyróżniony nagrodą Richarda Evansa. Pisuje dla kilku czasopism, w tym do „Spectatora” – jest także recenzentem literackim Timesa.
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki New Worlds 6: The Science Fiction Quarterly

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki New Worlds 6: The Science Fiction Quarterly