So Much More

J. Daniels Wydawnictwo: Swerve Cykl: Alabama Summer (tom 5.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Swerve
Halloween nowela romans
Alabama Summer (tom 5.5)
literatura obyczajowa, romans
angielski
Halloween nowela romans

Cudowne małe bonusy :) i w zasadzie pasujące do każdej z par. Słodko u Mii i Bena (tu jednak wszystkim show kradnie Nolan :P) z ich nowinką, perwersyjnie u Beth i Reeda (Danny nie odpuści Reedowi hahaha), ostro i brutalnie u Tessy i Luke'a (moja ulubiona szalona parka :P) i świeżo-zalotnie u Riley i CJ-a :) jednak chyba ulubiona to Tessa i Luke jak powalają biednego clauna,...

Na półkach: , , , ,

Minęło trochę czasu, odkąd przeczytałam książki z serii Alabama Summer i to dzięki Wam dziewczyny, więc miło było przypomnieć, jak bardzo kocham tych Bama Boys. To nowela, która rozgrywa się w Halloween, a każdy rozdział dotyczy innej pary (Ben / MIA, Reed / Beth, Luke / Tessa i CJ / Riley), i cieszę się ,że są napisane z punktu widzenia mężczyzny.
Wydaje mi się, że...

• Romans/Erotyk