Jak zostałam bóstwem!? #11

Julietta Suzuki Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Jak zostałam bóstwem!? (tom 11) komiksy
Kamisama Hajimemashita
Data 1. wydania:
2012-06-11
Studio JG
komedia fantasy romans shoujo manga
Kamisama Hajimemashita
Jak zostałam bóstwem!? (tom 11)
komiksy
komedia fantasy romans shoujo manga

Na półkach: , , , , ,

Świetny tom, ukazujący nam trochę łagodniejszą wersję Tomoe, co bardzo mi odpowiadało. Kreska jak zawsze jest piękna, a humor naprawdę jest na wysokim poziomie. Bardzo mi się podobała.

W tym tomie poznajemy trochę przeszłość Nanami. Dowiadujemy się co ja tak na prawdę ukształtowało.

• Manga
  • Mangi