Steczkowscy. Miłość wbrew regule. Osobista biografia rodziny

Beata NowickaAgata Steczkowska Wydawnictwo: W.A.B. biografia, autobiografia, pamiętnik
2017-03-29
2017-03-15
W.A.B.
Steczkowscy Steczkowska Steczkowski muzycy biografie rodzina miłość literatura polska literatura XXI wieku
W.A.B.
biografia, autobiografia, pamiętnik
2017-03-29

Urzekająca historia,napisana w bardzo lekkim stylu.Obraz rodziny w której jest mnóstwo miłości,zrozumienia, wzajemnego szacunku oraz pełno muzyki.

Biografia napisana trochę szkolnym językiem. Coś w stylu opowiem wam swoją historię.

Bardzo ciekawa historia życia państwa Steczkowskich. Po raz kolejny sprawdza się teoria, że życie pisze najpiękniejsze i najmniej przewidywalne historie.

Warto przeczytać.

Nie planowałam przeczytać tej książki, wpadła mi ona w ręce przypadkiem. Ale cieszę się ,że przeczytałam.
Ciężko ocenić czyjeś życie. Opisani ludzie są wprost nieskazitelni, doskonali...ale może po prostu pani Agata skupiła się tylko na zaletach, bo po cóż komu czyjeś wady :).
Mimo to książkę przeczytałam prawie jednym tchem. Lubię biografie, wspomnienia .
Chociaż brakowało...

Książka bardzo przeciętna. Zwyczajna opowieść o losach rodzinny wielodzietnej. Po tytule spodziewałam się czegoś ciekawszego.

Zapowiadało się ciekawie czytając tę książkę czułam się jak dziecko w podstawówce któremu pani od polskiego opowiada historię swojej rodziny

Biografii nie powinni pisać członkowie rodziny. To kolejny dowód na zasadność powyższego stwierdzenia. Historia ukwiecona do granic możliwości. Odstrasza jej subiektywizm, który też mocno daje czytelnikowi w kość. Język też pozostawia wiele do życzenia. Jestem bardzo na nie.

Bardzo ciepła opowieść o Rodzinie. Czyta się z wielką przyjemnością.

Książka opowiada o losach rodziny Steczkowskich od pokolenia dziadków Danuty i Stanisława Steczkowskich. Opisane są losy młodych ludzi, którzy wbrew prawu w sobie się zakochali i założyli rodzinę.

• 2018
  • 2019