Medytacja i przeżycie Chrystusa

Meditation und Christus-Erlebnis
ezoteryka, senniki, horoskopy
Michał Waśniewski
Antropozofia Rudolf Steiner Medytacja Chrystus Rozwój

W książce tej podane jest kilka ćwiczeń medytacyjnych zapożyczonych od Rudolfa Steinera, m.in. medytacja różokrzyża, kontrola myśli, kontrola woli, ćwiczenie pozytywnego nastawienia, samodzielnie osiągnięty idealizm. Polecam tą książkę przede wszystkim ludziom wytrwałym w przezwyciężaniu i samowychowaniu siebie, ponieważ te medytacje trzeba przyjąć jako część swojego życia,...

• Antropozofia

Dodaj cytat z książki Medytacja i przeżycie Chrystusa