Slow sex. Uwolnij miłość

Hanna RydlewskaMarta Niedźwiecka Wydawnictwo: Agora nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Agora
seks slow sex intymność miłość zrozumienie
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
seks slow sex intymność miłość zrozumienie

Książka podkreślająca psychologię seksu. Wydana w formie wywiadu zawiera dodatkowo ćwiczenia dla niej i dla niego.

No, nie będę kłamał. Rozczarowałem się i mam zamiar dać temu wyraz w tej opinii.

Dzięki tej książce odpowiedziałem sobie w końcu na pytanie, które nurtowało mnie od dawna: Czym różni się coach od psychoterapeuty? A no chyba tym, że psychoterapeuta (mam nadzieje) nie wie jaki powinieneś być i jak powinieneś żyć i nie używa perswazji by ci to wbić do głowy. Coach...

Zdecydowanie jedna z najgorszych książek jakie kiedykolwiek czytałem. Autorka ma strasznie dziwne podejście do seksu, a raczej jego braku. Bazując na tej książce seks powinien trwać kilkanaście godzin, a polega jedynie na dotykaniu się wzajemnym (strefy intymne pod sam koniec "seksu", a penetracja praktycznie jest pominięta).

Książka jest podzielona na dwie przeplatające...

Bardzo ciekawa książka w formie wywiadów ze specjalistami z różnych dziedzin. Porusza wiele ciekawych kwestii związanych nie tylko z seksualnością człowieka, ale też z pośpiechem w życiu na co dzień. Słuchałem w formie audiobooka i to naprawdę dobrze spędzony czas.

Ciekawa książka, która rozkręcała się z każdą stroną. Formuła książki jest intrygująca, ale też wymaga pełnej uwagi. Zresztą, o tym to dzieło przecież jest. Alternatywne spojrzenie na seksualność i wiele nowych informacji, sporo porad. Na pewno godna polecenia, jako coś zupełnie innego niż chociażby Sztuka Kochania.

Znakomita książka dla czytelnika, który NIE LICZY na to, że sam fakt przeczytania/przesłuchani jej zdziała cuda, lecz bierze pod uwagę podjęcie pracy (choćby wykonania proponowanych ćwiczeń, w zakresie, który mu odpowiada), terapii jeśli jest taka potrzeba, wzięcia udziału w warsztatach rozwojowych, czyli poświęcenia jakiegoś czasu swojego życia.

Wazna ksiazka

Słuchałam audiobooka w wykonaniu pana Rozenka... świetny głos, mega przyjemnie słuchało się o zawiłościach sztuki miłości. Bardzo dobra pozycja, z klasą

Nie musisz zgadzać się ze wszystkimi stwierdzeniami autorki. Pozycja została napisana dla ludzi, którzy mają problemy seksualne, a nie dla psychologów, którzy w każdej książce widzą niebezpieczeństwo. Pozycja zarówno dla męźczyzn, jak i kobiet. Tak, jak szukamy wina dobrej jakości, tak samo możemy postąpić z seksem. Serdecznie polecam pozycje. Być może zanudzi znudzi...

Dałam radę przez 6 godzin audiobooka. Dalej nie. Dość.
Zacząć należy od tego, że to nie jest książka, która nadaje się na audiobooka. Sama forma już to wyklucza i tyle. Cześć to rozmowa, część to opis ćwiczeń. Ćwiczeń, których nie idzie spamiętać i do których się nie wróci, bo przecież to audiobook.
Wykonanie audiobooka również kuleje. O ile do części czytanej przez Pana...

• 2019
  • 2018