Dziennik cwaniaczka. Szczyt wszystkiego

Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 3) literatura młodzieżowa
Diary of Wimpy Kid: The Last Straw
2013-01-01
2009-10-14
Data 1. wydania:
2012-01-01
9788310120670
Anna Nowak
Nasza Księgarnia
Diary of Wimpy Kid: The Last Straw
Dziennik cwaniaczka (tom 3)
literatura młodzieżowa
2013-01-01
9788310120670
Anna Nowak

Następna część mojej jednej z ulubionych serii. Tym razem tata Grega chce go wysłać do szkoły wojskowej, w nadzieji, że nauczy się tam czegoś przydatnego w życiu. Książka bardzo wciągająca. Polecam młodszym.

Chociaż jak dorosły przeczyta nic się raczej nie stanie...raczej. :))

Książka ma mnóstwo przygód naprawde uwielbiam tę serię i myślę ze zachęci tych którzy nie lubią czytać

Po przeczytaniu niewiele zostaje w głowie. Fabuła jest prosta, bohaterowie zarysowani lekką kreską albo przerysowani. Sporo niedomówień, nieścisłości i słabo zarysowanych wątków. Nie dziwi mnie, że podoba się całej rzeszy młodych czytelników, bo przy tej książce nie trzeba się zbyt wiele wysilać. Czyta się gładko, prześlizgując się po kolejnych stronach.
Dużo tu...

super ksiązka!! dla czytelników 8+. dla chłopców jak i dla dziewczyn ;)

Kolejna część przygód nastolatka imieniem Greg. Chłopak uważany jest za słabeusza, jego ojciec Frank postanawia więc zrobić z niego sportowca...a nawet wysłać do szkoły wojskowej!

Trzecia część genialnej serii "Dziennik cwaniaczka" i tym razem również po raz trzeci otrzymujemy super opowieść, wraz ze wspaniałymi ilustracjami oraz duża dawkę humoru. Mogę tylko zdradzić że Tata głównego bohatera wpada na pomysł wysłania Grega do szkoły wojskowej. Jak to się skończy ? Polecam !!!!!!!!!

Świetna książka, dobra rozrywka. Polecam nie tylko chłopcom całą serię "Dziennik Cwaniaczka", Tekst poprzeplatany ilustracjami tak jak w komiksie co sprawia, że książkę czyta się jednym tchem!

O co chodzi z tym całym dojrzewaniem? Greg ma już swój punkt widzenia w tym temacie. Jak zwykle nie zabraknie zabawnych sytuacji i świetnych ilustracji

Greg to typowy gimnazjalista który dąży do akceptacji przez rówieśników i popularności. Jednak w jego zyciu pojawia sie problem z którym musi się uporać, okazuje się że Frank )ojciec bohatera) ma na niego inny pomysł... Czy Greg poradzi sobie w szkole WOJSKOWEJ ? W trzecim tomie serii cwaniaczka nie zabraknie kłopotów i dużej dawki poczucia humoru. Genialne ilustracje i...

Pełna humoru, napisana w formie dziennika, zilustrowana komiksowymi rysunkami książka o przygodach nastolatka Grega. W tej części tata Grega postanawia zrobić z niego mężczyznę i chce to zrobić przy pomocy sportu! Ale to nie koniec! Przecież szkoła wojskowa mogłaby pomóc w zmianie mięczaka w mężczyznę! Fajnie się czyta, jest lekka i daje dużo radość.

1 300
  • Z biblioteki